ESET را برای شناسایی برنامه های ناخواسته ، ناامن و مشکوک پیکربندی کنید

16
April
2021
برنامه های بالقوه ناامن، مانند keyloggers و ابزارهای رمز عبور ، می توانند کاربردهای قانونی داشته باشند اما می توانند از اجزای بدافزار باشند.

 

بهینه سازی آنتی ویروس نود 32 جهت شناسایی برنامه های ناامن و مشکوک

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

برنامه های کاربردی بالقوه ناخواسته و مشکوک برنامه هایی هستند که ممکن است عمداً مخرب نباشند ، اما می توانند بر عملکرد و قابلیت اطمینان سیستم تأثیر منفی بگذارند یا اطلاعات را برای اشخاص ثالث ارسال کنند. برنامه های بالقوه ناامن ، مانند keyloggers و ابزارهای رمز عبور ، می توانند کاربردهای قانونی داشته باشند اما می توانند از اجزای بدافزار باشند.

 

محصول Eset شما "خرید لایسنس Eset Internet security" می تواند برنامه های ناخواسته ، ناامن و مشکوک را قبل از نصب در رایانه شما شناسایی کند. هنگام نصب محصول ESET ، از شما خواسته می شود شناسایی برنامه های ناخواسته ناخواسته را فعال یا غیرفعال کنید. در حالی که شناسایی برنامه های بالقوه ناخواسته در هنگام نصب پیکربندی شده است ، شناسایی برنامه های بالقوه ناامن به طور پیش فرض غیرفعال شده و تشخیص برنامه های مشکوک به طور پیش فرض فعال می شود.

 

برای فعال یا غیرفعال کردن شناسایی برنامه های بالقوه ناخواسته ، ناامن یا مشکوک ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

 

1. پنجره اصلی برنامه Windows ESET خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

3. روی Detection Engine کلیک کنید.

4. Real-Time & Machine Learning and Protection را انتخاب کنید و سپس مانند تصویر Potentially unwanted applications, Potentially unsafe applications و Suspicious applications را علامت گذاری کنید در نهایت OK را بزنید.

 

لایسنس Eset آنتی ویروس

 

5. کاربران که نسخه 13 را نصب دارند مانند عکس زیر :

 

آنتی ویروس اورجینال نود 32

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373