مسدود شدن وب کم (Webcam) در آنتی ویروس نود 32

26
February
2021
محافظت از وب کم در محصول ESET شما را در جریان فرآیندها و برنامه هایی قرار می دهد که سعی در دسترسی به دوربین وب رایانه شما دارند.

 

 مسدود شدن وب کم (Webcam) در آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

 

 

قوانین Webcam در آنتی ویروس نود 32 را ایجاد یا ویرایش کنید

 

وب کم در برنامه ای قابل دسترسی نیست (مانند Skype ، Microsoft Teams ، Zoom یا برنامه های دیگر)

 

خرید لایسنس نود 32

 

محافظت از وب کم در محصول ESET Windows شما را در جریان فرآیندها و برنامه هایی قرار می دهد که سعی در دسترسی به دوربین وب رایانه شما دارند. وقتی برنامه ای به وب کم شما دسترسی پیدا می کند ، اعلانی دریافت می کنید که در آن می توانید دسترسی را مجاز یا مسدود کنید. رنگ پنجره هشدار به اعتبار برنامه بستگی دارد. گزینه ای که انتخاب می کنید به قانونی تبدیل می شود که بعداً می توانید ویرایش کنید. هر زمان که این قانون را استفاده کنید ، اعلانی دریافت خواهید کرد ، خواه برنامه را مسدود یا مجاز کنید.

 

 

افزودن webcam rule

 

برای افزودن قانون وب کم ، روی Block access یا Allow access در پنجره اعلان کلیک کنید. قبل از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید که گزینه Remember for this application را انتخاب کرده باشید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

این قانون به قوانین محافظت از وب کم شما اضافه خواهد شد. هر زمان که این قانون را استفاده کنید ، اعلانی دریافت خواهید کرد ، خواه برنامه را مسدود یا مجاز کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

ویرایش webcam rule

 

در ویرایشگر قوانین وب کم می توانید تنظیمات قوانین موجود را ویرایش کنید یا یک قانون موجود را حذف کنید. نمی توانید قانون جدیدی در ویرایشگر ایجاد کنید. قوانین جدید فقط با کلیک کردن روی اعلان های دسک تاپ ایجاد می شوند.

1. پنجره اصلی برنامه Windows ESET خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

3. روی «Device Control» کلیک کنید ، «Webcam protection» را گسترش دهید و در کنار «Rules» ، روی Edit کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

4. در پنجره Rules ، می توانید قوانین موجود را تغییر داده و به این ترتیب دسترسی وب کم به یک برنامه را مسدود یا مجاز کنید یا هر زمان که برنامه درخواست دسترسی به وب کم را دارد از شما خواسته شود. قانونی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و سپس گزینه ای را برای به روزرسانی قانون انتخاب کنید. برای ذخیره تغییرات ، تأیید را کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. قوانین وب کم اکنون به روز شده است. با هر بار اجرای قانون اعلانی دریافت خواهید کرد.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373