مسدود کردن سایت ها در آنتی ویروس نود32

14
February
2021
با آنتی ویروس ایست نود 32 به راحتی میتوانید این محدودیت ها را بر روی دستگاه های مورد نظر اعمال کنید پس با ادامه آموزش با ما همراه باشید.

 

مسدود کردن سایت ها در آنتی ویروس نود32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

گاهی اوقات پیش می آید شما نیاز دارید که وب سایت هایی از دید کودکان و نوجوانان مسدود باشد، و آن ها اجازه دسترسی به این سایت هایی که شما مشخص کرده اید را نداشته باشند، با آنتی ویروس نود 32 به راحتی میتوانید این محدودیت ها را بر روی دستگاه های مورد نظر اعمال کنید پس با ادامه آموزش با ما همراه باشید.

 

 

وب سایت مورد نظر را با نود 32 مسدود کنید

 

1. پنجره اصلی برنامه Eset Internet Security خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

3. بر روی Web and Email → Web access protection → expand URL Address Management → Address list → Edit کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

4. بر روی List of blocked addresses → Edit کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. روی Add کلیک کنید ، آدرس وب سایت (های) مورد نظر خود را برای مسدود کردن تایپ کنید و سپس 4 بار روی OK کلیک کنید تا پنجره ها بسته شود و از تنظیمات پیشرفته خارج شوید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373