مفهوم برنامه های بالقوه ناخواسته در آنتی ویروس نود 32

16
April
2021
یک برنامه بالقوه ناخواسته (PUA) برنامه ای است که شامل نرم افزارهای تبلیغاتی ، نصب نوار ابزار یا اهداف نامشخص دیگری است.

 

معنی Enable detection of potentially unwanted applications در نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

یک برنامه بالقوه ناخواسته (PUA) برنامه ای است که شامل نرم افزارهای تبلیغاتی ، نصب نوار ابزار یا اهداف نامشخص دیگری است. برخی شرایط وجود دارد که ممکن است کاربر احساس کند مزایای یک برنامه بالقوه ناخواسته بیشتر از خطرات آن است.

به همین دلیل ، ESET در مقایسه با انواع دیگر نرم افزارهای مخرب مانند اسب های تروا یا کرم ها ، چنین برنامه هایی را با رده کم خطر بیشتری نسبت می دهد. هنگام نصب و فعال سازی Eset ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا شناسایی (PUA) ها را فعال کنید ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

 

فروش  لایسنس نود 32

 

در هر زمان می توانید تنظیمات پیکربندی (PUA) را در تنظیمات برنامه خود تغییر دهید. برای راهنمایی در مورد تغییر حالتهای تشخیص ، به مقاله زیر 🔽 مراجعه کنید:

 

محصولات Eset Internet Security را برای شناسایی یا چشم پوشی از برنامه های ناخواسته ، ناامن و مشکوک پیکربندی کنید

 

 

 

هشدار - برنامه ناخواسته بالقوه یافت شد

 

با شناسایی PUA ، می توانید تصمیم بگیرید که چه اقدامی انجام دهید:

Disconnect / Clean: این گزینه عملکرد را تمام می کند و از ورود PUA به سیستم شما جلوگیری می کند.

Ignore: این گزینه به PUA اجازه می دهد وارد سیستم شما شود.

Exclude from detection: برای اجازه دادن به پرونده شناسایی شده ای که از قبل در رایانه است و بدون وقفه اجرا می شود ، روی Advanced options کلیک کنید ، کادر تأیید کنار Exclude from detection را انتخاب کرده و Ignore را کلیک کنید.

 

فروش  آنتی ویروس نود 32

 

Exclude signature from detection: بر روی Advanced options کلیک کنید ، کادر انتخاب کنار Exclude signature from detection و روی Ignore کلیک کنید

 

فروش  لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی

 

برنامه های کاربردی بالقوه ناخواسته - بسته بندی نرم افزار

 

بسته بندی نرم افزار نوع خاصی از اصلاح برنامه است که توسط برخی از وب سایت های میزبان فایل استفاده می شود. این یک ابزار شخص ثالث است که برنامه ای را که قصد بارگیری آن را دارید نصب می کند اما نرم افزارهای اضافی مانند نوارابزارها یا نرم افزارهای تبلیغاتی را به آن اضافه می کند. همچنین ممکن است نرم افزار اضافی تغییراتی در صفحه اصلی و تنظیمات جستجوگر مرورگر وب شما ایجاد کند. وب سایت های میزبان پرونده اغلب به فروشنده نرم افزار یا گیرنده بارگیری اطلاع نمی دهند که اصلاحاتی انجام شده است و اغلب گزینه های انصراف را پنهان می کنند. به همین دلایل ، ESET پوشه های نرم افزاری را به عنوان نوعی (PUA) طبقه بندی می کند تا به کاربران اجازه دهد بارگیری را بپذیرند یا نه.

 

 

برنامه های ناخواسته بالقوه - پاک کننده های رجیستری

 

پاک کننده های رجیستری برنامه هایی هستند که ممکن است پیشنهاد کنند که پایگاه داده رجیستری ویندوز نیاز به نگهداری یا تمیزکاری منظم دارد. استفاده از پاک کننده رجیستری ممکن است برخی از خطرات را در سیستم رایانه شما ایجاد کند. علاوه بر این ، برخی از پاک کننده های رجیستری ادعاهایی غیرقابل تایید ، غیر قابل پشتیبانی در مورد مزایای آنها دارند و یا گزارش های گمراه کننده ای در مورد سیستم رایانه ای بر اساس نتایج "اسکن رایگان" ایجاد می کنند. این ادعاها و گزارش های گمراه کننده به دنبال ترغیب شما برای خرید یک نسخه کامل یا اشتراک هستند ، معمولاً بدون اینکه به شما اجازه دهند پاک کننده رجیستری را قبل از پرداخت ارزیابی کنید. به همین دلایل ، ESET برنامه هایی را به عنوان (PUA) طبقه بندی می کند و گزینه مجاز یا مسدود کردن آنها را به شما ارائه می دهد.

 

 

مطالب بالقوه ناخواسته

 

اگر تشخیص (PUA) در محصول آنتی ویروس نود 32 شما فعال باشد ، وب سایت هایی که تبلیغات (PUA) دارند یا قابلیت در گمراه کردن کاربران برای انجام اقداماتی دارند که ممکن است پیامدهای منفی روی سیستم آنها داشته باشد را به عنوان محتوای ناخواسته مسدود می کند. اگر اعلانی دریافت کردید که وب سایتی که می خواهید از آن بازدید کنید به عنوان محتوای بالقوه ناخواسته دسته بندی شده است ، می توانید برای رفتن به دور از صفحه وب مسدود شده ، روی "Go Back" کلیک کنید یا " Ignore and continue" را کلیک کنید و ادامه بارگذاری سایت را ادامه دهید.

 

فروش  لایسنس Eset internet security

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373