نحوه ایجاد یک قانون برای فایروال firewall در نود 32

یک قانون فایروال ایجاد کنید تا استفاده از یک برنامه خاص را در محصول اصلی Windows ESET مجاز / ممنوع کند.نحوه مجاز یا غیر مجاز کردن یک قانون در فایروال نود 32با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
منظور از ایجاد یک قانون برای فایروال firewall در آنتی ویروس نود 32 چیست؟


فایروال یک سیستم امنیتی است که ترافیک ورودی و خروجی شبکه را بر اساس قوانین امنیتی از پیش تعیین شده نظارت و کنترل می کند. این می تواند به محافظت از رایانه شما در برابر دسترسی های غیرمجاز، ویروس ها و سایر بدافزارها کمک کند. به طور کلی، ایجاد یک قانون برای فایروال در یک برنامه آنتی ویروس مانند ESET NOD32 به شما امکان می دهد نحوه تعامل نرم افزار آنتی ویروس با شبکه و اتصالات اینترنت دستگاه خود را کنترل کنید. هنگامی که یک قانون فایروال ایجاد می کنید، شرایط و اقدامات خاصی را مشخص می کنید که آنتی ویروس خرید لایسنس Eset Internet security باید در زمانی که ترافیک شبکه با آن شرایط مطابقت دارد انجام دهد. این قوانین با اجازه دادن یا مسدود کردن اتصالات خاص بر اساس معیار های از پیش تعریف شده، به مدیریت ترافیک شبکه ورودی و خروجی کمک می کند.


منظور از ایجاد یک قانون برای فایروال firewall در آنتی ویروس نود 32 چیست؟


به عنوان مثال، می‌ توانید یک قانون فایروال برای مسدود کردن اتصالات ورودی از یک آدرس IP خاص ایجاد کنید یا اتصالات خروجی را فقط به وب‌ سایت‌ های مطمئن خاصی مجاز کنید. این قوانین می توانند امنیت سیستم شما را با جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و محافظت در برابر تهدیدات احتمالی افزایش دهند. همچنین فایروال ESET به عنوان یک فیلتر ترافیک شبکه عمل می کند که ارتباطات درون شبکه محلی یا اینترنت را تنظیم می کند. با استفاده از قوانین از پیش تعیین شده ، فایروال ارتباطات شبکه را تجزیه و تحلیل می کند و تصمیم می گیرد که اجازه دهد یا خیر. می توانید فایروال خود را پیکربندی کنید تا موارد استثنایی در برنامه های خاص ایجاد کند.


● می‌خواهید یک قانون فایروال ایجاد کنید تا برنامه‌های خاصی را در محصول اصلی ESET مجاز یا غیرمجاز کنید


1. پنجره برنامه اصلی محصول ESET خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا تنظیمات پیشرفته باز شود.

3. روی Protections → Network access protection کلیک کنید، دکمه Firewall را گسترش دهید و روی Edit در کنار Rules کلیک کنید.


آموزش تعریف firewall rule در نود 32


4. روی Add کلیک کنید.


تنظیم فایروال برای یک ip در نود 32


5. یک نام برای قانون در قسمت Name تایپ کنید. Action را باز کرده و اکشن مورد نظر را انتخاب کنید.


ایجاد فایروال برای مجاز یا ممنوع کردن یک برنامه در نود 32


6. Application را گسترش دهید. روی Browse (...) کلیک کنید.


نحوه ایجاد یک قانون برای فایروال firewall در Eset nod32


7. به برنامه ای که می خواهید برای آن قانون ایجاد کنید بروید ، application را انتخاب کرده و سپس Open را کلیک کنید.

8. Direction را گسترش دهید. جهت مورد نظر را انتخاب کنید.


چگونه می توانم در آنتی ویروس نود 32 یک قانون فایروال ایجاد کنم تا استفاده از برنامه خاصی را مجاز یا  ممنوع کنم؟


9. برای ذخیره تغییرات، روی OK → OK → OK کلیک کنید.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد