نحوه حذف آنتی ویروس کسپرسکی با استفاده از ابزار kavremover

هنگام استفاده از ابزار kavremover ، اطلاعات و تنظیمات زیر نیز حذف می شوند :نحوه حذف کسپرسکی با استفاده از ابزار kavremoverبا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت
هنگام استفاده از ابزار kavremover ، اطلاعات و تنظیمات زیر نیز حذف می شوند :

اطلاعات مجوز قبل از استفاده از ابزار ، حتماً کد فعال سازی یا کلید مجوز را ذخیره کرده باشید .


1. فایل اجرایی kavremvr.exe را بارگیری کنید.

2. پس از دانلود آن را اجرا کنید.


نحوه حذف آنتی ویروس کسپرسکی با استفاده از ابزار kavremover3. کد امنیتی را از تصویر وارد کنید. اگر کد را به وضوح نمی بینید ، بر روی نماد به روزرسانی در سمت راست کلیک کنید تا کد جدید ایجاد شود.

4. برنامه کسپرسکی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.

5. روی حذف کلیک کنید.


نحوه حذف کسپرسکی با استفاده از ابزار kavremover


6. منتظر بمانید تا اعلانی مبنی بر حذف موفقیت آمیز برنامه دریافت کنید .


نحوه حذف کسپرسکی با kavremover


7. رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید .

برنامه Kaspersky به طور کامل از رایانه شما حذف شده است. اگر چندین برنامه کسپرسکی روی رایانه خود نصب کرده اید ، آنها را یک باره حذف کنید .


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت