ویروس های رایانه ای و پیشگیری از گسترش آنها با آنتی ویروس

15
September
2021
اصطلاح "ویروس رایانه" برای توصیف یک برنامه رایانه ای استفاده می شود که می تواند خود را تکثیر کرده و رایانه را آلوده کند. مانند ویروس رایانه ای باید به کاربر یک رایانه متکی باشد تا آن را به رایانه دیگر منتقل کند.

 

ویروس های رایانه ای و پیشگیری با آنتی ویروس

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

اگرچه اصطلاحات تا حدی قابل تعویض شده اند، مخصوصاً برای مبتدیان کامپیوتر، همه بدافزارها (یا نرم افزارهای مخرب) ویروس نیستند، اما ویروس نوعی بدافزار است. (مانند این است که بگویید Kleenex یک بافت است ، اما همه بافت ها Kleenex نیستند.) برخی از بدافزارها را می توان به میلیون ها رایانه توسط سازندگان آن توزیع کرد و هنگامی که کاربران کامپیوتر به طور ناخواسته برنامه را منتقل می کنند، معمولاً از طریق ایمیل های آلوده تکرار می کنند.

 

از سوی دیگر ویروسها قصد دارند با یک برنامه اجرایی باعث ایجاد اختلال در فرایندهای عادی در بیشتر رایانه ها شوند. "آنتی ویروس" ویروس ها می توانند به سادگی چند خط متن که به عنوان یک شوخی کاربردی نوشته شده اند، یا به اندازه برنامه ای که می تواند محتویات هارد دیسک را به طور کامل حذف کند، خطرناک باشند.

 

تکامل ویروس های رایانه ای

آنتی ویروس نود 32

 

از نظر علمی اولین نظریه های حملات رایانه ای ویروسی در اواخر دهه 1940 شناخته شد. سپس در دهه 1970 اولین ویروس هایی که عملاً عملی شدند. معمولاً به عنوان آزمایش در محیط های محدودی مانند ARPANET یک اینترانت در مقیاس بزرگ که آزمایشگاه های دانشگاهی و شرکت های تجاری را به هم متصل می کرد، قرار گرفتند. این "حملات" اولیه مانند ویروس Creeper که فقط رایانه های ARPANET را با یک خط شوخی از متن آلوده کرده بود، مهم بود. زیرا آنها همچنین به برنامه نویسان در یادگیری نحوه مبارزه با ویروس ها کمک کردند. همچنین نظریه های صحیح ثابت شد که ممکن است یک نفر به رشته ای از رایانه ها حمله کند.

 

با افزایش محبوبیت رایانه های خانگی در دهه 1980 محبوبیت ایجاد ویروس ها نیز افزایش یافت. قبل از استفاده گسترده از اینترنت ویروس ها بیشتر بر روی فلاپی دیسک ها ، پشتیبان گیری روی سیستم عامل های مبتنی بر دیسک ، عناوین نرم افزاری محبوب و فلاپی دیسک های قابل خرید از فروشگاه توزیع می شدند. این یک روش آسان بود زیرا همه نرم افزارهای موجود بر روی دیسک های فلاپی (حتی آنهایی که مستقیماً از ناشر منتشر می شد) به راحتی قابل تغییر بودند و بنابراین کپی و به اشتراک گذاری آن با دوستان آسان بود. این روش خاص انتشار ویروس از آنجا که سیستم عامل ها بزرگ شده اند و دیگر در یک دیسک قرار نمی گیرند، به علاوه این راه را کنار گذاشته است.

 

با این حال هنگامی که اینترنت در اواسط دهه 1980 شروع به کار کرد و پس از آن محبوبیت خود را در اواخر دهه 1990 افزایش داد، انتقال ویروس ها از طریق ایمیل ها و آسیب پذیری های شبکه به استاندارد تبدیل شد. "آنتی ویروس نود 32" ابتدا ویروسهایی وجود داشت که به عناوین نرم افزاری متصل شده بودند که از طریق شبکه های تابلو اعلانات ، چت رله اینترنتی یا سایتهای اشتراک گذاری نرم افزار بارگیری شده بودند. ویروس هایی که به صورت کد اجرایی در اسناد رایج مایکروسافت (مانند ورد یا اکسل) نوشته شده اند نیز به راحتی توسط افراد ناشناس منتقل می شوند و بر روی یک سند با شعر دل انگیز یا تصاویر زیبا ارسال می کنند.

 

ویروس های رایانه ای امروزه

همراه با ویروس های ایمیل و شبکه، ویروس های امروزی نیز می توانند از طریق درایوهای USB قابل حمل منتقل شوند. اگرچه این یک راه آسان برای به اشتراک گذاری فایل ها، به ویژه در محیط تجاری است، اما همچنین می تواند ویروس ها را از رایانه های محافظت نشده جمع آوری کرده و آنها را در هر رایانه ای که مالک با آن درایو استفاده می کند، پخش کند.

 

برخی از مردم تصور می کنند که ویروس های کامپیوتری بی خطر هستند، حذف ویروس ها "خرید آنتی ویروس نود 32" از رایانه یا کل شبکه می تواند زمان ، تلاش و هزاران هزینه صرف کند. همچنین می تواند بر جریان تجارت تأثیر بگذارد، خواه رایانه هایی خانگی تا یک شرکت بزرگ مجبور شود منابع خود را از یک حوزه از کسب و کار خود بگیرد تا تمرکز خود را روی نظافت یا تعویض رایانه های آسیب دیده متمرکز کند.

 

پیشگیری و حفاظت از ویروس های رایانه ای

خرید نود 32

 

هیچ راهی برای جلوگیری از ایجاد ویروس ها وجود ندارد. همیشه یک برنامه نویس می خواهد ثابت کند که می تواند "با گروه بزرگ بازی کند" یا هکری که می خواهد هرج و مرج و آسیب بزند. و درست مانند خرابکاری در دنیای واقعی ، کسی که ویروس ایجاد می کند می تواند "حرفه" خود را با یک شوخی بی خطر آغاز کند اما با حذف پرونده های عظیم از چندین شرکت ، میلیون ها دلار خسارت ایجاد کند.

آنتی ویروس

آنتی ویروس - خرید لایسنس Eset internet security

 

بهترین راه برای محافظت از رایانه های خانگی در برابر ویروس ها این است که نرم افزار آنتی ویروس "خرید آنتی ویروس" را به روز کنید ، رایانه ها و نرم افزارها را با جدیدترین آپدیت ها به روز کنید. از جمله یادگیری انواع فایل هایی که می توانند از ویروس ها محافظت کنند (مانند اسناد ورد مایکروسافت در یک ایمیل ارسالی انبوه). همیشه ویروس ها وجود خواهند داشت، اما هوشیاری بیشتر به جلوگیری از آلوده شدن رایانه کمک می کند.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373