ویژگی های جدید آنتی ویروس نود 32 - ESET Antivirus

نسخه جدید آنتی ویروس Eset با کنترل بر امنیت و محافظت همه جانبه و بهبود سیستم پیشگیری از نفوذ و قابلیت مقابله با بدافزار و باج افزار منتشر شد.قابلیت های جدید آنتی ویروس نود 32با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
موارد جدید در ESET NOD32 Antivirus

نسخه جدید آنتی ویروس Eset با افزایش کنترل بر امنیت و محافظت همه جانبه و حفاظت از بانکداری و پرداخت و بهبود سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS) و قابلیت های جدید مقابله با بدافزار و باج افزار منتشر شد، قابلیت های جدید نود 32 عبارتند از: نسخه آخر از کد 64 بیتی پشتیبانی می کند و با ویندوز 11 و ویژگی های امنیتی جدید ویندوز سازگار است.


ESET NOD32 Antivirus

بازرس شبکه بهبود یافته (connect home)بهبود سیستم پیشگیری از نفوذ  (HIPS)

New Network Inspector به محافظت از شبکه و دستگاه های شما کمک می کند و دستگاه های متصل به روتر را نشان می دهد. همچنین اسکن پیشرفته شبکه را نیز انجام می دهد.

HIPS بهبود یافته حافظه را اسکن می کند که تکنیک های پیچیده تزریق بدافزار می توانند آن را تغییر دهند. پیشرفت ها توانایی فناوری آن را برای تشخیص پیچیده ترین نفوذهای بدافزار افزایش می دهد.

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد