رفع خطای Screen overlay detected در اندروید نود 32

این پیام به این دلیل نمایش داده می شود که در آنتی ویروس نود 32 شما برنامه دیگر باز است. برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال کنید.خطای Screen overlay detected در اندروید نود 32با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
منظور از Screen overlay detected message در Anti-Theft چیست؟

پیام "Screen overlay detected" در Anti-Theft یکی از ویژگی های امنیتی سیستم عامل اندروید است که از نمایش محتوا بر روی برنامه های دیگر بدون اجازه کاربر جلوگیری می کند. وقتی برنامه‌ ای با مجوز پوشش صفحه در پس‌ زمینه اجرا می‌شود و برنامه دیگری درخواست مجوز می‌کند، پیام «همپوشانی صفحه شناسایی شد» ظاهر می‌شود که قبل از اجازه دادن به برنامه جدید برای دسترسی به مجوز درخواست شده، درخواست مجوز می‌کند. این ویژگی برای جلوگیری از نمایش صفحه‌ های جعلی یا پاپ‌ آپ‌های جعلی در برنامه‌های مخرب طراحی شده است تا کاربران را فریب دهد تا مجوزهایی را که نیاز ندارند را اعطا کنند. بنابراین اگر این پیام را مشاهده کردید، مهم است که قبل از دادن یا رد کردن دسترسی، برنامه درخواست کننده مجوز را به دقت بررسی کنید.

● هنگامی که مجوزهای مربوط به محصول ESET خود را برای اندروید در Android 6 اعطا می کنید، پیام "Screen overlay شناسایی شد" را دریافت می کنید.


Screen overlay detected


در Android 6، برنامه‌ای با مجوز «مجوز ترسیم روی برنامه‌ها - Permit drawing over apps» اعطا شده است ( به عنوان مثال، یک برنامه فیلتر نور آبی شخص ثالث ) و با پوشش صفحه برنامه فعال ممکن است مانع از تعامل شما با رابط کاربری در سایر برنامه‌ها شود. پیام "Screen overlay detected" نمایش داده می شود زیرا شما برنامه دیگری را باز دارید که دارای مجوزهای پوشش صفحه استT برای رفع این پیام خطا، مراحل زیر را برای ویرایش مجوزهای برنامه‌ای که در پس‌زمینه اجرا می‌کنید، دنبال کنید.


1. بر روی OPEN SETTINGS ضربه بزنید.


رفع ارور Screen overlay detected در نود 32


2. روی برنامه‌ ای که روی صفحه قرار گرفته است ضربه بزنید. اگر مطمئن نیستید که کدام برنامه باز است، برنامه های در حال اجرا در پس زمینه را ببندید.


پیام Screen overlay detected در نود 32 اندروید


3. برای فعال کردن آن، روی کلید کنار Permit drawing over other apps ضربه بزنید.


رفع خطای Screen overlay detected


4. محصول ESET خود را دوباره باز کنید. محصول موبایل ESET شما اکنون کاملاً کاربردی است.سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373