پیام ESET LiveGrid® Nod32 به چه معناست

24
February
2021
ESET LiveGrid® (سیستم هشدار زودرس) از داده هایی که کاربران ESET در سراسر جهان ارسال کرده اند استفاده می کند و آنها به آزمایشگاه تحقیقاتی ESET ارسال می شوند.

 

پیام ESET LiveGrid® Nod32 به چه معناست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

ESET LiveGrid® Nod32 چیست؟

 

ESET LiveGrid (ساخته شده بر روی سیستم هشدار زودرس ESET ThreatSense.Net) از داده هایی که کاربران ESET در سراسر جهان ارسال کرده اند استفاده می کند و آنها به آزمایشگاه تحقیقاتی ESET ارسال می شود. با ارائه نمونه ها و فراداده های مشکوک، ESET LiveGrid ایست را قادر می سازد تا سریعاً خطرات را شناسایی و نسبت به آخرین تهدید ها واکنش نشان دهد.

 

محققان بدافزار ESET از این اطلاعات برای تهیه ماهیت خطرات و دامنه تهدیدات جهانی استفاده می کنند که کمک می کند تا روی اهداف صحیح تمرکز شود. داده های ESET LiveGrid® نقش مهمی در تعیین اولویت ها در پردازش خودکار دارد.

 

علاوه بر این ، این یک سیستم هوشمند است که به بهبود کارایی کلی راه حل های ضد بدافزار کمک می کند. هنگامی که یک فایل اجرایی یا بایگانی در سیستم کاربر بازرسی می شود، ابتدا برچسب آن با یک پایگاه داده از موارد لیست شده سفید و سیاه مقایسه می شود. اگر پرونده در لیست سفید یافت شود ، پرونده مورد بازرسی تمیز در نظر گرفته می شود و همچنین پرچم گذاری می شود تا از اسکن های بعدی حذف شود.

اگر در لیست سیاه باشد ، اقدامات مناسب بر اساس ماهیت تهدید انجام می شود و فایل مورد نظر به طور کامل اسکن می شود. بر اساس نتایج این اسکن ، فایل ها به عنوان تهدید یا غیر تهدید دسته بندی می شوند. این روش تأثیر مثبت قابل توجهی بر عملکرد اسکن دارد. این سیستم امکان شناسایی نمونه های بدافزار را حتی قبل از اینکه از طریق پایگاه داده ویروس به روز شود در رایانه کاربر شناسایی (که چندین بار در روز اتفاق می افتد) و با آن مقابله می گردد.

 

با خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی سیستم های خود را از بدافزار - باج افزار و سایر نرم افزار های مخرب ایمن کنید

 

علاوه بر این موارد ، سیستم بازخورد ESET LiveGrid® اطلاعات مربوط به رایانه شما را در رابطه با تهدیدهای تازه کشف شده جمع آوری می کند. این اطلاعات ممکن است شامل یک نمونه یا کپی از فایلی باشد که تهدید در آن ظاهر شده است ، مسیر رسیدن به آن پرونده ، نام پرونده ، تاریخ و زمان ، فرایند ظاهر شدن تهدید در رایانه شما و اطلاعات مربوط به سیستم عامل رایانه شما .

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

✔ آموزش فعال کردن ESET LiveGrid® در محصولات Eset Nod32

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستورالعمل های دقیق و مصور در مورد چگونگی فعال یا غیرفعال کردن ESET LiveGrid® در محصولات آنتی ویروس نود 32 . بر روی آموزش فعال کردن LiveGrid® کلیک کنید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373