پیغام تهدید شبکه Detected Port Scanning Attack در آنتی ویروس نود 32

22
April
2021
اعلان "Network threat blocked" در زیر نشان می دهد ESET تلاش برای نفوذ را شناسایی و مسدود کرده است - این نشان نمی دهدکه سیستم شما آلوده است بلکه هشدار و جلوگیری از نفوذ است.

 

پیغام تهدید شبکه Detected Port Scanning Attack در آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

اعلان "Network threat blocked" در زیر نشان می دهد آنتی ویروس نود 32 تلاش برای نفوذ را شناسایی و مسدود کرده است - این نشان نمی دهدکه سیستم شما آلوده است بلکه هشدار و جلوگیری از نفوذ است.

 

لایسنس نود 32

 

محصول ESET Internet Security خود را به روز کنید و اسکن رایانه ای را انجام دهید

 

1. بررسی کنید که به روزرسانی برنامه به درستی انجام می شود (اینها هر زمان که موجود باشند به روزرسانی ماژول فایروال ESET را شامل می شوند).

 

2. رایانه خود را اسکن کنید.

 

3. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

 

4. کلید F5 را فشار دهید تا به Advanced setup پیدا کنید.

 

5. بر روی Network Protection → Network attack protection → Advanced Options → Intrusion Detection کلیک کنید.

 

لایسنس نود 32

 

6. روی نوار لغزنده کنار Display notification after attack detection کلیک کنید تا غیرفعال شود و OK را کلیک کنید. برای فعال کردن مجدد این اعلان ها ، مراحل بالا را تکرار کنید و روی نوار لغزنده کنار Display notification after attack detection کلیک کنید تا فعال شود و سپس OK را کلیک کنید.

 

لایسنس نود 32

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373