آموزش مشاهده تاریخ انقضا لایسنس Eset نود 32

مشاهده تاریخ انقضا لایسنس ورژن 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17: برای مشاهده تاریخ انقضا لایسنس خود مراحل زیر را مشاهده بفرماییدنحوه مشاهده اعتبار لایسنس نود 32 از ورژن 12 تا 17با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید نود 32
هنگامی که محصول اورجینال خود را نصب و فعال کردید - پس از وارد کردن نام کاربری، گذرواژه یا کلید مجوز برای آنتی ویروس Eset تاریخ پایان اعتبار محصول خریداری شده برای شما نمایش داده شود، و شما می توانید با دانستن تاریخ انقضا نسب به تمدید آن در تاریخ مقرر اقدام فرمایید. در ادامه با ما همراه باشید:


مشاهده تاریخ انقضا لایسنس نود 32 ورژن 12 تا 17


1. پنجره برنامه اصلی محصول آنتی ویروس Eset خود را باز کنید .

2. در پنجره اصلی برنامه ، روی Help and support کلیک کنید. تاریخ انقضا مجوز شما در کنار اعتبار مجوز نشان داده خواهد شد .


 مشاهده تاریخ انقضا لایسنس Eset


مشاهده تاریخ انقضا لایسنس نود 32 ورژن 10 یا 11

1. در پنجره اصلی برنامه ، تاریخ انقضا مجوز شما در کنار اعتبار مجوز نشان داده می شود .


 تاریخ انقضا لایسنس Eset نود 32 ورژن 11


مشاهده تاریخ انقضا لایسنس نود 32 ورژن 9

1. در پنجره اصلی برنامه ، روی Help and support کلیک کنید. اطلاعات مربوط به مجوز شما از جمله تاریخ انقضا مجوز شما در بخش اطلاعات مربوط به محصول و مجوز نمایش داده می شود .مشاهده تاریخ انقضا لایسنس نود 32 ورژن 8

1. در پنجره اصلی برنامه ، بر روی Help and support تأیید اعتبار مجوز را کلیک کنید. پنجره اعتبار مجوز نمایش تاریخ انقضا را باز می کند. OK و تمام .


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت