مانیتورینگ و اسکن سیستم های خانگی متصل به ESET

مانیتور خانگی یا امنیت تمام دستگاه هایی که به اینترنت خانگی متصل هست، ویژگی جدید می باشد که Eset آن را ارائه کرده است.اسکن دستگاهایی که به آنتی ویروس Eset وصل هستندبا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید Esetمانیتور خانگی یا همان امنیت تمام دستگاه هایی که به اینترنت خانگی شما متصل هست، این یک ویژگی نسبتا جدید می باشد که Eset آن را ارائه کرده است.  در نسخه های Eset internet security و Eset smart security قابلیت استفاده دارد. Monitor Home می تواند به شناسایی آسیب پذیری های شبکه خانگی شما مانند درگاه های باز یا گذرواژه ضعیف روتر کمک کند. همچنین لیستی از دسترسی آسان دستگاه های متصل به شما فراهم می کند که براساس نوع دستگاه (به عنوان مثال چاپگر، روتر، دستگاه تلفن همراه و غیره) طبقه بندی شده است. تا به شما نشان دهد چه چیزی به شبکه خانگی شما متصل است.


این روتر شما را مجدداً پیکربندی نمی کند. تغییرات را خودتان با روتر خود انجام خواهید داد. روترهای خانگی می توانند در برابر بدافزارهای مورد استفاده برای شروع حملات توزیع شده سرویس (DDoS) آسیب پذیر باشند. اگر رمز عبور روتر از طریق پیش فرض توسط کاربر تغییر نکرده باشد ، به راحتی می توان هکرها آن را حدس بزنند ، به روتر خود وارد شوید و آن را دوباره پیکربندی کنید. در آموزش زیر به آن می پردازیم :


چگونه می توانم روتر خود را اسکن کنم؟


1. برای اسکن روتر خود : پنجره برنامه اصلی محصول ESET Windows خود را باز کنید.

2. بر روی Tools - Network Inspector کلیک کنید.


اسکن مودم در نود 32


3. روی نماد سونار در کنار توسعه دهنده Networks کلیک کنید. روی Scan your network کلیک کنید. اگر خطای شبکه عمومی را مشاهده کردید، روی change the network type کلیک کنید و شبکه Home or office network را انتخاب کنید.


Connected Home نود 32 چیست؟


4. اولویت اسکن را انتخاب کنید و بر روی شروع اسکن کلیک کنید.


Connected Home در نود 32


5.پس از اتمام اسکن ، روی نماد روتر ( یا هر نماد مورد نظر ) کلیک کنید تا نتایج اسکن را ببینید.


فعال کردن Connected Home Monitoritor در نود 32


6. دراینجا می توانید به تنظیمات روتر خود دسترسی داشته باشید و آن را مشاهده کنید.


چگونه مودم را اسکن کنیم؟چگونه بفهمم کامپیوتر یا دستگاه جدیدی به شبکه من متصل است؟


اگر رایانه یا دستگاه جدیدی به شبکه شما متصل شود، اعلان موجود در زیر را مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید بر روی Tools → Network Inspector کلیک کنید تا دستگاه هایی که در حال حاضر به شبکه شما متصل هستند را ببینید.


 آموزش اسکن مودم در نود 32سوالاتی در مورد نماد ها :


اگر روتر من در معرض خطر باشد چه کار کنم؟


قبل از وقوع حمله از روتر خود محافظت کنید. اگر اعلانی دریافت کردید که روتر شما در معرض خطر قرار گرفته است این آموزش را بخوانید : چگونه می توانم از روتر خود در برابر حملات از راه دور محافظت کنم؟

نمادهای موجود در دستگاهها در Network Inspector چیست؟


نماد ستاره زرد دستگاه هایی را نشان می دهد که برای شبکه جدید هستند یا توسط ESET برای اولین بار شناسایی شده اند.

نماد احتیاط زرد نشان می دهد که روتر شما ممکن است دارای آسیب پذیری باشد.

نماد هشدار قرمز رنگ دستگاه هایی را نشان می دهد که روتر شما دارای آسیب پذیری است و ممکن است آلوده باشد.

نماد آبی ممکن است زمانی ظاهر شود که محصول ESET شما اطلاعات بیشتری برای روتر شما داشته باشد ، اما به توجه فوری شما نیاز ندارد زیرا خطرات امنیتی موجود نیست.


عیب یابی :


اسکن صفحه اصلی کار نمی کند.

اطمینان حاصل کنید که شبکه خانگی شما به درستی به عنوان یک شبکه خانگی در محصول Eset شناخته شده است

اگر شبکه خانگی شما به عنوان یک شبکه عمومی مشخص شود ، اسکن کامل نخواهد شد.

اطمینان حاصل کنید که اسکن را در یک شبکه عمومی اجرا نمی کنید چون کار نخواهد کرد.
چرا دستگاه من در لیست دستگاههای متصل قرار نمی گیرد؟

اگر دستگاه شما در لیست دستگاه‌های متصل نشان داده نمی‌شود، مطمئن شوید دستگاه‌هایتان روشن هستند. اگر دستگاهی به روشی که ESET در حال جستجوی شبکه است پاسخ ندهد، ممکن است نمایش داده نشود. نگاشت دستگاه توسط ESET Network Inspector به نحوه راه اندازی شبکه شما بستگی دارد. به عنوان مثال، روتر شما ممکن است توانایی میزبانی بیش از یک شبکه منطقی را داشته باشد.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت