Android Simplocker چیست و چگونه آن را حذف کنیم؟

با نرم افزار امنیتی موبایل که این تهدید را شناسایی می کند مانند ESET Mobile Security و به روز نگه داشتن آن خود را در برابر Simplocker محافظت کنید.Android Simplocker چیست نحوه حذف آنبا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
Android Simplocker چیست؟


Android Simplocker که با نام Simplocker نیز شناخته می شود، نوعی باج افزار است که به طور خاص دستگاه های اندرویدی را هدف قرار می دهد. این فایل‌ ها را روی دستگاه آلوده رمزگذاری می‌کند و برای رمزگشایی از آنها باج می‌خواهد. Android Simplocker با سوء استفاده از یک آسیب پذیری در سیستم عامل اندروید کار می کند. این آسیب پذیری به بدافزار اجازه می دهد تا به فایل های سیستمی دستگاه دسترسی پیدا کرده و آنها را قفل کند. هنگامی که دستگاه قفل می شود، بدافزار پیامی را نشان می دهد که برای باز کردن قفل آن، درخواست پرداخت باج می کند.


Simplocker یک تروجان موبایل است ، یکی از اولین در نوع خود است که دستگاه های همراه Android را هدف قرار می دهد. این بدافزار کارت SD مقیم را برای انواع خاصی از پرونده اسکن می کند (.jpeg ، .jpg ، .png ، .bmp ، .gif ، .pdf ، .doc ، .docx ، .txt ، .avi ، .mkv ، .3gp ، .mp4 ، این پرونده ها را با استفاده از AES رمزگذاری کرده و سپس در ازای رمزگشایی این پرونده های باج خواهی از کاربر باج می گیرد. نتیجه این است که ، تا زمانی که این پول پرداخت نشود ، کاربران قادر به دسترسی به پرونده های شخصی خود (تصاویر ، بارگیری ها ، آهنگ ها و غیره) نیستند. کاربران می توانند با ایمن سازی دستگاه خود با استفاده از نرم افزار امنیتی موبایل که این تهدید را شناسایی می کند مانند Eset Mobile Security "خرید لایسنس نود 32 اندروید" برای اندروید و همچنین به روز نگه داشتن این نرم افزار ، خود را در برابر Simplocker محافظت کنند. ما همچنین به کاربران توصیه می کنیم که مرتباً از پرونده های خود پشتیبان تهیه کنند و از بارگیری و نصب برنامه های غیرقابل اعتماد خودداری کنند.


Android SimplockerESET Mobile Security از شما در برابر Android Simplocker و سایر انواع بدافزار محافظت می کند. از انواع ویژگی های امنیتی برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما استفاده می کند، از جمله:


● اسکن آنتی ویروس : ESET Mobile Security دستگاه شما را از نظر بدافزار و سایر تهدیدات اسکن می کند.

● فایروال : ESET Mobile Security دسترسی غیرمجاز به دستگاه شما را مسدود می کند.

● حفاظت از حریم خصوصی : ESET Mobile Security با مسدود کردن ردیابی کوکی ها و سایر نفوذ های ناخواسته از حریم خصوصی شما محافظت می کند.


اگر نگران امنیت دستگاه خود هستید، توصیه می کنم ESET Mobile Security را نصب کنید. این یک راه حل امنیتی جامع است که به شما کمک می کند دستگاه خود را در برابر بدافزارها و سایر تهدیدات ایمن نگه دارید.


آیا ESET از من در برابر Simplocker محافظت می کند؟


بله، آنتی ویروس نود 32 اندروید بدافزار توزیع شده توسط Simplocker را به عنوان Android / Simplocker.A شناسایی کرده و آن را مسدود می کند. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت، توصیه می کنیم همیشه ماژول های تشخیص را به روز کنید.


آیا باید آنتی ویروس را به صورت دستی آپدیت کنیم؟

اگر نسخه پریمیوم ESET Mobile Security دارید، تا زمانی که دستگاه Android شما اتصال اینترنتی فعال داشته باشد، ماژول‌ های تشخیص حداقل یک بار در روز به‌ طور خودکار به‌ روز رسانی می‌ شوند. اگرچه می‌توانید فاصله به‌ روز رسانی را در ESET Mobile Security تغییر دهید، ما آن را توصیه نمی‌کنیم، زیرا به‌ روز رسانی‌های منظم ماژول‌ های تشخیص برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما ضروری است.


1. ESET Mobile Security را برای اندروید باز کنید.

2. روی Antivirus → Update detection modules ضربه بزنید.


محافظت از Android Simplocker با آنتی ویروس نود 32


3. ESET Mobile Security اکنون در حال دانلود و به روز رسانی ماژول های تشخیص است.


گوشی من به Simplocker آلوده شده است، چگونه می توانم دوباره به فایل های خود دسترسی پیدا کنم؟


1. برای بارگیری رمزگشای ESET Simplocker روی پیوند زیر ضربه بزنید:

Download ESET Simplocker Decryptor

2. به فایل موجود در پوشه دانلودها دسترسی پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید تا نصب کننده ESET Simplocker Decryptor راه اندازی شود.


رمزگشای ESET Simplocker


3. روی Install ضربه بزنید.


حذف بدافزار Android Simplocker


4. روی نماد Simplocker Decryptor در صفحه برنامه های خود ضربه بزنید.


Android Simplocker چیست؟


5. روی Scan device ضربه بزنید. ESET Simplocker Decryptor هر پرونده ای را که توسط بدافزار Simplocker تحت تأثیر قرار گرفته باشد پیدا و رمزگشایی می کند. خلاصه ای از نتایج اسکن با اتمام اسکن نمایش داده می شود ، برای بازگشت به صفحه اصلی روی Finish کلیک کنید.


منظور از Android Simplocker


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373