Android Simplocker چیست؟ آیا ESET از من در برابر آن محافظت می کند؟

17
April
2021
با ایمن سازی دستگاه با استفاده از نرم افزار امنیتی موبایل که این تهدید را شناسایی می کند مانند ESET Mobile Security و همچنین به روز نگه داشتن آن خود را در برابر Simplocker محافظت کنند.

 

Android Simplocker چیست؟ آیا ESET از من در برابر آن محافظت می کند؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

Android Simplocker چیست؟

 

Simplocker یک تروجان موبایل است ، یکی از اولین در نوع خود است که دستگاه های همراه Android را هدف قرار می دهد. این بدافزار کارت SD مقیم را برای انواع خاصی از پرونده اسکن می کند (.jpeg ، .jpg ، .png ، .bmp ، .gif ، .pdf ، .doc ، .docx ، .txt ، .avi ، .mkv ، .3gp ، .mp4 ، این پرونده ها را با استفاده از AES رمزگذاری کرده و سپس در ازای رمزگشایی این پرونده های باج خواهی از کاربر باج می گیرد. نتیجه این است که ، تا زمانی که این پول پرداخت نشود ، کاربران قادر به دسترسی به پرونده های شخصی خود (تصاویر ، بارگیری ها ، آهنگ ها و غیره) نیستند.

 

کاربران می توانند با ایمن سازی دستگاه خود با استفاده از نرم افزار امنیتی موبایل که این تهدید را شناسایی می کند مانند Eset Mobile Security برای اندروید و همچنین به روز نگه داشتن این نرم افزار ، خود را در برابر Simplocker محافظت کنند. ما همچنین به کاربران توصیه می کنیم که مرتباً از پرونده های خود پشتیبان تهیه کنند و از بارگیری و نصب برنامه های غیرقابل اعتماد خودداری کنند.

 

برای دسترسی مجدد به پرونده های رمزگذاری شده توسط Simplocker ، از نسخه 1.3.0.0 ESET Simplocker Decryptor استفاده کنید

 

 

 

آیا ESET از من در برابر Simplocker محافظت می کند؟

 

بله ، ESET Mobile Security برای Android بدافزار توزیع شده توسط Simplocker را به عنوان Android / Simplocker.A شناسایی کرده و آن را مسدود می کند. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت ، توصیه می کنیم که همیشه اندروید نود 32 را به بروز رسانی کنید.

 

 لایسنس نود 32 اندروید

 

تلفن من به بدافزار Simplocker آلوده شده است ، چگونه می توانم دوباره به پرونده هایم دسترسی پیدا کنم؟

 

1. برای بارگیری رمزگشای ESET Simplocker روی پیوند زیر ضربه بزنید:

 

Download ESET Simplocker Decryptor

 

2. برای راه اندازی نصب ESET Simplocker Decryptor ، به فایل موجود در پوشه دانلودی خود مراجعه کنید.

 

 لایسنس نود 32

 

3. روی Install ضربه بزنید.

 

 نود 32

 

4. روی نماد Simplocker Decryptor در صفحه برنامه های خود ضربه بزنید.

 

 آنتی ویروس نود 32

 

5. روی Scan device ضربه بزنید. ESET Simplocker Decryptor هر پرونده ای را که توسط بدافزار Simplocker تحت تأثیر قرار گرفته باشد پیدا و رمزگشایی می کند. خلاصه ای از نتایج اسکن با اتمام اسکن نمایش داده می شود ، برای بازگشت به صفحه اصلی روی پایان کلیک کنید.

 

 لایسنس نود 32 اینترنت سیکوریتی

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373