ESET LiveGrid® را فعال یا غیرفعال کنید

06
February
2021
ESET LiveGrid® یک سیستم پیشگیری است که اطلاعات مربوط به تهدیدات کاربران ESET در سراسر جهان را جمع آوری می کند. پایگاه داده LiveGrid® شامل اطلاعات در مورد تهدیدات احتمالی است.

 

 

ESET LiveGrid® را فعال یا غیرفعال کنید

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

ESET LiveGrid® چیست؟

 

ESET LiveGrid&reg یک سیستم پیشگیری است که اطلاعات مربوط به تهدیدات کاربران ESET در سراسر جهان را جمع آوری می کند. پایگاه داده ESET LiveGrid&reg شامل اطلاعات در مورد تهدیدات احتمالی است. هنگامی که فعال است ، ESET LiveGrid&reg می تواند تهدیدهای تازه معرفی شده را شناسایی و مسدود کند. این امر را به روشی موثر برای دفاع در برابر تهدیدهای در حال تغییر سریع مانند انواع جدید باج افزارها (به عنوان مثال Cryptolocker ، Crypto wall و غیره) تبدیل می کند.

 

1. اگر محصول ESET خود را با استفاده از تنظیمات پیش فرض نصب کرده اید ، احتمالاً ESET LiveGrid® از قبل فعال شده است. برای بررسی فعال بودن ESET LiveGrid مراحل زیر را برای محصول ESET (خانه یا مشاغل) خود دنبال کنید.

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

 

آزمایش کنید که ESET LiveGrid® فعال است

 

1.برای بارگیری فایل آزمایش "cloudcar.exe" ، روی پیوند راه اندازی آزمون زیر کلیک کنید :

 

◀ Download CloudCar Testfile

 

2. اگر ESET LiveGrid® فعال باشد و به درستی کار کند ، پرونده در سرورهای ESET باز می شود و مسدود می شود. فایل روی رایانه شما بارگیری نمی شود و پیام زیر نمایش داده می شود:

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

تفاوت بین سیستم Enable ESET LiveGrid® و Enable ESET LiveGrid® feedback چیست؟

 

سیستم ESET LiveGrid®reputation لیست سفید و لیست سیاه مبتنی بر ابر را فراهم می کند. کاربر می تواند اعتبار فرآیندها و پرونده های در حال اجرا را مستقیماً از رابط برنامه یا منوی زمینه ای با اطلاعات اضافی موجود در ESET LiveGrid&reg بررسی کند.

 

سیستم بازخورد ESET LiveGrid® اطلاعات مربوط به رایانه شما را در رابطه با تهدیدهای تازه کشف شده جمع آوری می کند. این اطلاعات ممکن است شامل یک نمونه یا کپی از فایلی باشد که تهدید در آن ظاهر شده است ، مسیر ورود به پرونده ، نام پرونده ، تاریخ و زمان ، روند ظاهر شدن تهدید در رایانه شما و اطلاعات مربوط به سیستم عامل رایانه شما. این اطلاعات همراه با گزارشهای خرابی و سایر آمارهای مربوطه برای تجزیه و تحلیل بیشتر به آزمایشگاه تحقیقات ESET ارسال می شود. مشارکت کاربران به بهبود محافظت کلی برای کلیه کاربران نود 32 و توانایی ارسال نمونه از محصول کمک می کند.

 

 

محصولات ESET Home: ESET LiveGrid® را فعال یا غیرفعال کنید

 

فعال کردن ESET LiveGrid® (ویندوز)

 

1. پنجره اصلی برنامه Windows ESET خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا Advanced Setup باز شود.

3. روی Detection Engine → Cloud-Based Protection کلیک کنید.

4. برای فعال کردن ، نوار لغزنده کنار سیستم معروفیت Enable ESET LiveGrid® را انتخاب کنید.

5. برای ارسال اطلاعات آماری در مورد بدافزار جدید ، نوار لغزنده را در کنار Submit anonymous statistics انتخاب کنید.

6. برای ذخیره تنظیمات ، روی تأیید کلیک کنید و از تنظیمات پیشرفته خارج شوید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

فعال کردن ESET LiveGrid® (مک - لینوکس)

 

1. پنجره اصلی برنامه محصول ESET Cyber Security خود را باز کنید.

2. روی Setup → Enter application preferences کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

3. در بخش Tools ، روی ESET LiveGrid® کلیک کنید.

خرید لایسنس نود 32

 

4. برای فعال کردن ESET LiveGrid® ، کادر کنار گزینه Enable ESET LiveGrid® system reputation را انتخاب کنید یا برای غیرفعال کردن ESET LiveGrid des ، آن را لغو انتخاب کنید. برای ذخیره تغییرات ، تأیید را کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373