HIPS چیست؟ چگونه می توان آن را در محصولات خانگی Nod 32 فعال نمود

27
March
2021
سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS) از سیستم شما در برابر بدافزار و فعالیت ناخواسته که سعی در تأثیر منفی روی رایانه شما دارد ، محافظت می کند.

 

HIPS چیست؟ چگونه می توان آن را در محصولات نود32 فعال نمود

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده فعال یا غیرفعال کردن HIPS بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

فعال یا غیرفعال کردن HIPS در نود 32


 

سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS) آنتی ویروس نود 32 از سیستم شما در برابر بدافزار و فعالیت ناخواسته که سعی در تأثیر منفی روی رایانه شما دارد ، محافظت می کند. HIPS از تجزیه و تحلیل رفتاری پیشرفته همراه با قابلیت تشخیص فیلتر کردن شبکه برای نظارت بر فرآیندهای در حال اجرا ، پرونده ها و کلیدهای رجیستری استفاده می کند. HIPS از محافظت از سیستم فایل Real-time جدا است و فایروال نیست. این فقط فرایندهای در حال اجرا در سیستم عامل را کنترل می کند.

 

 

کاربران حرفه ای

 

کاربران می توانند مجموعه ای از قوانین سفارشی را تعریف کنند که به جای مجموعه قوانین پیش فرض مورد استفاده قرار گیرد. با این حال ، این نیاز به دانش پیشرفته در مورد برنامه ها و سیستم عامل ها دارد و در بیشتر شرایط توصیه نمی شود. به سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان ( HIPS ) - تنظیمات پیشرفته مراجعه کنید.

 

برای اطمینان از فعال بودن HIPS در سیستم خود ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

2. روی Setup → protection computer کلیک کنید.

 

فروش آنتی ویروس نود 32

 

3. مطمئن شوید که نوار کشویی کنار سیستم پیشگیری از نفوذ میزبان (HIPS) فعال باشد. اگر HIPS در سیستم شما غیرفعال شده است برای دستورالعمل ها برای فعال کردن مجدد HIPS اینجا را کلیک کنید.

 

فروش  نود 32

 

 

Basic

 

فعال کردن HIPS - HIPS به طور پیش فرض در آنتی ویروس Eset Internet Security فعال است. خاموش کردن HIPS باعث از کار انداختن سایر ویژگیهای HIPS مانند Exploit Blocker می شود.


Enable Self-Defense - آنتی ویروس ESET از فناوری Self-Defense داخلی به عنوان بخشی از HIPS استفاده می کند تا از تخریب یا از کار انداختن نرم افزار مخرب محافظت آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار جلوگیری کند دفاع شخصی از دستکاری سیستم ها و فرآیندهای ESET ، کلیدهای رجیستری و پرونده ها محافظت می کند.


Enable Protected Service - امکان محافظت از سرویس ESET (ekrn.exe) را فراهم می کند. با فعال شدن ، این سرویس به عنوان یک فرایند محافظت شده ویندوز برای دفاع از حملات بدافزار آغاز می شود. این گزینه در ویندوز 8.1 و ویندوز 10 موجود است.


Enable Advanced Scanner - در ترکیب با Exploit Blocker برای تقویت محافظت در برابر بدافزارهایی که برای جلوگیری از شناسایی توسط محصولات ضد نرم افزار با استفاده از مبهم سازی یا رمزگذاری طراحی شده است ، کار می کند. اسکنر حافظه پیشرفته به طور پیش فرض فعال است.


Enable Exploit Blocker - طراحی شده برای انواع مختلف برنامه های مورد نیاز سو استفاده از مرورگرهای وب ، PDF خوانندگان ، سرویس گیرندگان ایمیل و اجزای MS Office. استفاده منحصر به فرد از بهره برداری به طور معمول پیش فرض فعال است.

 

 

 

بازرسی رفتاری عمیق

 

Enable Deep Behavioral Inspection – بازرسی رفتاری عمیق را فعال کنید - لایه محافظ دیگری که به عنوان بخشی از ویژگی HIPS عمل می کند. این برنامه افزودنی HIPS رفتار کلیه برنامه های در حال اجرا را در رایانه تجزیه و تحلیل می کند و در صورت سو استفاده رفتار این روند به شما هشدار می دهد.


استثنائات HIPS از بازرسی عمیق رفتاری شما را قادر می سازد فرایندها را از تجزیه و تحلیل حذف کنید. برای اطمینان از اینکه همه فرایندها برای تهدیدهای احتمالی اسکن می شوند ، توصیه می کنیم فقط موارد ضروری را ایجاد کنید.

 

 

Ransomware shield

 

Ransomware shield را فعال کنید - لایه محافظ دیگری که به عنوان بخشی از ویژگی HIPS کار می کند. برای کار کردن سپر Ransomware باید سیستم معروفیت ESET LiveGrid® را فعال کنید. درباره این نوع محافظت بیشتر بخوانید.

 

 

 

HIPS settings

 

حالت فیلتر را می توان در یکی از حالت های زیر انجام داد:


Automatic mode - عملیات به غیر از مواردی که توسط قوانین از پیش تعیین شده ای که از سیستم شما محافظت می کنند مسدود شده است.


Smart mode - فقط در مورد وقایع بسیار مشکوک به کاربر اطلاع داده می شود.


Interactive mode - از کاربر خواسته می شود عملیات را تأیید کند.


Policy-based mode - تمام عملیاتی را که توسط قانون خاصی که به آنها اجازه می دهد تعریف نشده است مسدود می کند


Learning mode - عملیات فعال شده و پس از هر عملیات یک قانون ایجاد می شود. قوانین ایجاد شده در این حالت را می توان در ویرایشگر قوانین HIPS مشاهده کرد ، اما اولویت آنها کمتر از اولویت قوانینی است که به صورت دستی ایجاد شده اند یا قوانین ایجاد شده در حالت خودکار هستند. هنگامی که از منوی کشویی Filtering mode حالت یادگیری را انتخاب می کنید ، حالت یادگیری با تنظیم شدن به پایان می رسد. مدت زمانی را که می خواهید حالت یادگیری را درگیر کنید انتخاب کنید ، حداکثر مدت زمان 14 روز است. وقتی مدت مشخص شده سپری شد ، از شما خواسته می شود که قوانین ایجاد شده توسط HIPS را در حالت یادگیری ویرایش کنید. همچنین می توانید حالت فیلتر دیگری را انتخاب کنید ، یا تصمیم را به تعویق بیندازید و به استفاده از حالت یادگیری ادامه دهید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373