گزینه های پیشرفته اسکن در محصولات خانگی ویندوز ESET

Owner:
`2020-22-December`

 

 

گزینه های پیشرفته اسکن در محصولات خانگی ویندوز ESET

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

 

جزئیات :

 

تنظیمات پیش فرض اسکن برای به حداکثر رساندن عملکرد و امنیت رایانه شما پیکربندی شده است. با این حال ، برخی از گزینه ها به منظور پایین نگه داشتن زمان اسکن و جلوگیری از درگیری ، در نمایه پیش فرض فعال نیستند. می توانید این گزینه ها را برای انجام اسکن دقیق تر سیستم خود فعال کنید یا پارامترهای اسکن را برای یک استفاده خاص تعریف کنید، اسکنر منظم توسط شما قسمت مهمی از راه حل آنتی ویروس برای امن نگه داشتن سیستم شماست که برای انجام اسکن پرونده ها و پوشه ها در رایانه شما استفاده می شود. از نظر امنیتی ضروری است که اسکن های رایانه ای به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی معمول ، نه فقط در موارد مشکوک به ویروس در سیستم، انجام شود.

اسکن کامل سیستم را انجام دهید ، اسکن رایانه ای عادی برخی از اهداف اسکن را که به دلیل داشتن بدافزار هستند ، از بین نمی برد. برای پیکربندی محصول ESET خود برای انجام یک اسکن از کل سیستم ، مراحل زیر را دنبال کنید :

 

 

1. پنجره برنامه اصلی محصول ESET Windows خود را باز کنید.

 

2. Computer - Advanced scans را بزنید . Custom Scan را از منوی کشویی انتخاب کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 


 

اسکن حالت بیکار را فعال کنید

 

شما می توانید اسکن حالت آماده به کار را انجام دهید تا در مواقعی که بار کم یا زیاد به منابع سیستم وجود دارد ، اسکن های رایانه ای را انجام دهید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

 

1. پنجره برنامه اصلی محصول ESET Windows خود را باز کنید .

 

2. برای دسترسی به تنظیمات پیشرفته ، کلید F5 را فشار دهید .

 

3. اسکن های مخرب را بر روی Detection Engine کلیک کنید و سپس اسکن Idle-State را گسترش دهید .

 

4. برای فعال کردن اسکن حالت آماده به کار ، نوار کشویی را کلیک کنید .

 

5. برای ذخیره تغییرات و خروج از تنظیم پیشرفته ، روی تأیید کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

سایت تخصصی ناد مارکت فعالیت خود را از سال 93 به عنوان ارائه دهنده آنتی ویروس و نرم افزار رایانه آغاز نموده و توانسته با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس خانگی و ادارات تبدیل شود تا محصولات متنوع و کاملا اورجینال را به کاربران خود ارائه دهد، کارشناسان ناد مارکت توانستند با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز باشد تا بهترین راهنمایی ها و راهکارها را در قالب محصولات اورجینال در اختیار مشتریان خود قرار دهند و افتخار ما این است که موفق به کسب 100 درصدی رضایت کاربران عزیز خود قرار گرفتیم. همچنین این رضایت و همدلی کاربران عزیز باعث شده روز به روز بهتر و قوی تر محصولات را با بهترین قیمت ها و بهترین پشتیبانی در اختیار کاربران عزیز و گرامی قرار دهیم.

تماس با ناد مارکت

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود. به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: 09338809387 و ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad
mellat