رفع پیغام Antivirus protection disabled در نود 32

ویژگی محافظت از سیستم غیرفعال است ، یا محصول آنتی ویروس ESET شما اعلان "محافظت در برابر آنتی ویروس غیرفعال" را نشان می دهد Owner:
`2021-20-February`

 

رفع پیغام Antivirus protection disabled در آنتی ویروس نود 32

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

ویژگی محافظت از سیستم غیرفعال است ، یا محصول آنتی ویروس ESET شما اعلان "محافظت در برابر آنتی ویروس غیرفعال" را نشان می دهد برای رفع این مورد آموزش زیر را مشاهده بفرمایید .

 

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

3. بر روی Detection Engine → Real-time file system protection کلیک کنید و اطمینان حاصل نمایید که Enable Real-time file system protection فعال است .

4. بر روی OK کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با استفاده از ابزار حذف نصب ESET ، محصول ESET خود را حذف نصب کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد، کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad