آموزش تغییر دادن نوع نسخه در آنتی ویروس نود 32 بدون پاک کردن نرم افزار

با توجه به لایسنس خریداری شده توسط شما میتوانید هم نسخه اینترنت سکیورتی را فعال کنید هم نسخه انتی ویروس ناد32 . (لایسنس اینترنت سکیوریتی نسخه آنتی ویروس را نیز فعال می کند ) Owner:
`2020-22-December`

 

 

 

آموزش تغییر دادن محصول در آنتی ویروس ناد 32 بدون پاک کردن نرم افزار

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

کاربران گرامی در متن زیر آموزش تغییر نرم افزار را برای شما آماده کرده ایم ، توجه داشته باشید شما می توانید بدون پاک کردن نرم افزار آنتی ویروس خود ان را به محصول دیگر تبدیل کنید.


 

مراحل گام به گام :

 

با توجه به لایسنس خریداری شده توسط شما میتوانید هم نسخه اینترنت سکیورتی را فعال کنید هم نسخه انتی ویروس ناد32. (لایسنس اینترنت سکیوریتی نسخه آنتی ویروس را نیز فعال می کند)

 

انتی ویروس خود را اجرا کنید ، معمولا نرم ازفار آنتی ویروس در گوشه پایین سمت راست دسکتاپ قرار دارد یا می یتوانید در قسمت سرچ ویندوز اسم انتی ویروس خود را تایپ کرده تا برای شما نمایان شود.

 

آیا برای فعال کردن نیاز هست آنتی ویروس خود را پاک کنم ؟؟ اگر آنتی ویروس شما اورجینال می باشد خیر نیاز نیست. بر روی Help and support کلیک کرده و سپس Change محصول را کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

محصولی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و روی ادامه کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

روی فعال سازی کلیک کنید

 

خرید لایسنس نود 32

 

راه اندازی مجدد بعداً را انتخاب کنید یا اکنون دوباره راه اندازی مجدد شوید. پس از راه اندازی مجدد محصول شما تغییر می کند.

 

خرید لایسنس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد، کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad