سوالات متداول کاربران عزیز قبل خرید

14
December
2020

 

سوالات متداول خرید آنتی ویروس

 


 

1 - آیا لایسنس های موجود در نادمارکت اورجینال هستند؟

◄ بله، کاربران گرامی تمام لایسنس ها 20 رقمی و کاملا اورجینال هستند، مستقیما از سرور های اصلی نود 32 آپدیت میشوند و فقط نسخه های اورجینال آنتی ویروس را فعال میکنند .

تمام لایسنس های موجود در سایت ناد مارکت بر خلاف بیشتر فروشندگان 365 روز کامل هستند ( حتما قبل از خرید از فروشنده در مورد کامل بودن لایسنس سوال نمایید )

 

 

 

2 - دلیل ارزان تر بودن این نوع لایسنس های اورجینال Eset Nod 32 با لایسنس های گران قیمت تر در چیست ؟

◄ تنها دلیل ارزان تر بودن لایسنس های کاملا اورجینال و اصلی Eset Nod 32 در این است که توسط ما رجیستر شده و خود لایسنس برای شما کاربران گرامی جهت اکتیو نمودن ارسال می گردد

 

 

3 - اگر بخوام لایسنس نود 32 به نام من صادر بشه باید چکار کنم ؟

◄ کاربر گرامی اگر اصرار دارید که لایسنس خریداری شده به نام شما صادر شود بر روی خرید آنتی ویروس نود 32 اورجینال قابل استعلام کلیک کنید این محصولات کاملا به نام شما ثبت و از سایت my eset قابل استعلام می باشند  .

 

 

4 - آیا لایسنس های کسپرسکی اورجینال هستند ؟

◄ بله کاربر گرامی برای خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی بر روی خرید لایسنس کسپرسکی اورجینال قابل استعلام کلیک کنید این محصولات کاملا به نام شما ثبت و از سایت May Kaspersky قابل استعلام می باشند .

 

 

5 - آیا لایسنس های ویندوز 10 و IDM اورجینال هستند ؟

◄ بله کاربر گرامی برای خرید لایسنس اورجینال بر روی خرید لایسنس های ویندوز 10 و IDM اورجینال قابل استعلام کلیک کنید این محصولات کاملا به نام شما ثبت و قابل استعلام می باشند .

 

 

6 - زمان و ارسال لایسنس به چه صورت می باشد ؟

◄ بعد پرداخت به صورت یک فاکتور خرید و یک ایمیل حاوی لایسنس در هر ساعت از شبانه روز به ایمیلتان ارسال میشود

 

 

7 - اگر ویندوزعوض کنم لایسنس مجدد کار میکند؟

◄ بله کاربر گرامی ، بعد از اولین فعال سازی قابلیت تعویض ویندوز را هر بار که بخواهید دارید .

 

 

8 - نسخه اورجینال آنتی ویروس رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

◄ تمام لینک های موجود در سایت اورجینال هستن و مستقیم از سایت اصلی eset.com می باشند . همچنین شما می توانید آنتی ویروس را از سایت ایست دانلود کنید .

 

 

9 - تفاوت آنتی ویروس نود 32 و آنتی ویروس اینترنت سکیوریتی در چه مواردی می باشد؟

◄ آنتی ویروس نود 32 فقط آنتی ویروس خالی می باشد در حالی که نسخه اینترنت سکیوریتی هم آنتی ویروس نود 32 دارد هم به فایروال جهت محافظت از اینترنت ، که نسخه اینترنت سکیوریتی کامل و پیشنهاد ما به شماست .

 

 

10 - تفاوت اسمارت سکیوریتی و اینترنت سکیوریتی در چه مواردی می باشد؟

◄ نسخه اسمارت سکیوریتی تا ورژن 10 تولید شده و قدیمی می باشد، لذا شرکت Eset سال 2016 اسم اسمارت سکیوریتی را به اینترنت سکوریتی تغییر داد .

 

 

11 - لایسنس اینترنت سکیوریتی و اسمارت سکیوریتی پرمیوم چه تفاوت هایی  دارند؟

◄ اینترنت سکیوریتی و اسمارت سکیوریتی پریمیوم از نظر امنیت ، شناسایی و قدرت آنتی ویروس و فایروال هیچ تفاوتی با هم ندارن، تنها تفاوت اسمارت سکیوریتی پریمیوم در امکانات اضافی مانند پسورد منیجر و رمز گذاری می باشد ( فروش اسمارت سکیوریتی پریمیوم متوقف شده است ) .

 

 

12 - لایسنس ها تا روز آخر ضمانت و پشتیبانی دارند ؟

◄ بله 100 %، تمامی لایسنس هایی که در فروشگاه ناد مارکت موجود می باشند تا روز آخر گارانتی کامل دارند .

 

 

13 - آنتی ویروس ESET از قبل رو سیستم نصب هست ، لازم می باشد که پاک شود و از وب سایت شما دانلود شود ؟

◄ اگر آنتی ویروسی که رو سیستم شما نصب می باشد اورجینال باشد نیازی نیست پاک کنید و فقط با وارد کردن لایسنس فعال کنید.در غیر اینصورت اگر از اورجینال بودن محصول خود اطمینان ندارید از سایت ما که لینک ها مسقیم از ایست هستند دانلود کنید .

 

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad