آموزش غیرفعال کرده پنجره notifications در آنتی ویروس نود 32

22
December
2020
به طور پیش فرض ، محصولات ESET اعلان های دسک تاپ را در رابطه با تهدیدات شناسایی شده ، رویدادهای اسکن برنامه ریزی شده ، فعالیت به روزرسانی موتور شناسایی و غیره در قسمت اعلان های ویندوز نمایش می دهند .

 

 

حذف نوتیفیکیشن نود 32

 

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

به طور پیش فرض ، محصولات Eset Internet Security اعلان های دسک تاپ را در رابطه با تهدیدات شناسایی شده ، رویدادهای اسکن برنامه ریزی شده ، فعالیت به روزرسانی موتور شناسایی و غیره در قسمت اعلان های ویندوز نمایش می دهند .

 

1. پنجره اصلی برنامه آنتی ویروس نود 32 خود را باز کنید .

2. کلید F5 را فشار دهید تا تنظیمات پیشرفته باز شود .

3. روی Tools - Notifications کلیک کنید ، روی نوار لغزنده کنار Display notifications on desktop کلیک کنید و سپس OK را کلیک کنید .

 

نحوه حذف نوتیفیکیشن نود 32

 

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373