بدافزار بانکی: مقابله با تهدیدات با محافظت مجاز (مرورگر) ایست نود 32

28
March
2021
بدافزارهای بانکی همراه با هدف قرار دادن تلفن های اندرویدی به یک تهدید جدی و تا حدودی دست کم گرفته شده اند. برای سازندگان بدافزار که انگیزه آنها سود مالی است.

 

بدافزار بانکی: مقابله با تهدیدات با مرورگر محافظ نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده نحوه فعال سازی مرورگر محافظ بانکی آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

فعال سازی مرورگر محافظ آنتی ویروس نود 32

 


 

این روزها کارهای زیادی می توان از طریق تلفن همراه انجام داد و این شامل بانکداری نیز می شود. برنامه های بانکی به سرعت در حال تبدیل شدن به روش مدیریت امور مالی هستند و در نتیجه ، بدافزارهای بانکی همراه با هدف قرار دادن تلفن های اندرویدی به یک تهدید جدی و تا حدودی دست کم گرفته شده اند. برای سازندگان بدافزار که انگیزه آنها سود مالی است ، برنامه های بانکی فرصتی در دسترس و بالقوه سودآور فراهم می کنند.

 

 

در حالی که چشم انداز تهدیدات تلفن همراه به طور مداوم و همزمان با افزایش بدافزار در حال پیشرفت است، اکثر بدافزارهای بانکی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند : تروجان های بانکی پیچیده و برنامه های بانکی جعلی - هر دو نوع بدافزار هدف نهایی یکسانی دارند: سرقت پول یا اعتبار حساب بانکی. برای بدست آوردن این اطلاعات، بدافزار اندروید بانکی از فرم های فیشینگ و ورود جعلی استفاده می کند ، با این حال، این دو روش از استراتژی های مختلف برای فریب قربانیان خود استفاده می کنند.

 

همانطور که از نام آنها پیداست ، تروجان های بانکی پیچیده برای جلب اعتماد کاربران در پشت یک نقاب به ظاهر قانونی پنهان می شوند. آنها اغلب در فروشگاه های غیر رسمی برنامه در کمین هستند ، اما گاهی اوقات می توانند به فروشگاه رسمی Google Play نیز راه پیدا کنند. تروجان های بانکی می توانند به صورت بازی ، ابزارک ، مدیر باتری ، پخش کننده ویدیو یا حتی همانطور که اخیراً دیده ایم ، برنامه هایی با مضمون فال.

 

در حالی که برخی از برنامه ها عملکردی ندارند و فقط از بدافزار استفاده می کنند ، برخی دیگر همانطور که انتظار می رود کار می کنند ، این مسئله تشخیص مشکل را برای کاربران دشوارتر می کند. این برنامه های تروجان پس از نصب بر روی دستگاه اندروید ، روی صفحه برنامه های مورد نظر با صفحه فیشینگ همپوشانی می کنند ، که اغلب از صفحه ورود واقعی قابل تشخیص نیستند. در حالی که برنامه های بانکی متداول ترین هدف هستند ، تروجان ها همچنین می توانند برنامه های رسانه های اجتماعی و پیام رسانی ، برنامه های رزرو یا فروشگاه های آنلاین را برای دستیابی به اعتبار کارت اعتباری / بدهی هدف قرار دهند.

 

در مواردی که بدافزار تروجان کاملاً مخفیانه باشد و تا زمانی که ممکن است روی دستگاه شناسایی نشود ، برنامه های جعلی بانکی ساده تر هستند. همانطور که از نامش پیداست ، برنامه های جعلی بانکی با تقلید از برنامه های بانکی مشکوک امیدوارند که قربانی آنها را برای اهداف بانکی بارگیری کند. برای موفقیت در این صورت ، این برنامه ها باید در ارائه خود مشروع و قابل اعتماد به نظر برسند. این برنامه ها همچنین از طریق فروشگاه های غیر رسمی برنامه و فروشگاه Google Play پخش می شوند.

 

هر دو نوع بدافزار بطور مداوم در حال افزایش هستند و با افزایش محبوبیت بانکداری موبایل ، هوشیاری و آگاهی از نحوه شناسایی و حذف بدافزار بانکی مهم است. برای شروع ، فقط برنامه ها را از فروشگاه Google Play نصب کنید. گرچه ممکن است بدافزار گاهی اوقات دزدکی حرکت کند ، اما احتمال شناسایی و حذف آن بیشتر از فروشگاه های غیررسمی برنامه است. قبل از نصب برنامه مذکور ، همیشه رتبه بندی ، بررسی ، تعداد نصب و مجوزهای مورد نیاز را بررسی کنید - خصوصاً مجوزهای پیامکی که برنامه دلیلی برای درخواست آنها ندارد. برای برنامه های بانکی ، همیشه وب سایت را از نظر برنامه رسمی بررسی کنید. پس از نصب ، به درخواستهای بیشتر و هر صفحه ورود به سیستم که به نظر آشنا نمی رسد ، بسیار توجه کنید. اگر فکر می کنید بدافزار در دستگاه شما وجود دارد ، مطمئن ترین راه برای شناسایی و حذف آن استفاده از یک راه حل امنیتی معتبر تلفن همراه مانند اندروید نود 32 برای اندروید است. علاوه بر این ، اگر فکر می کنید اعتبار شما به خطر افتاده است ، حساب بانکی خود را برای معاملات مشکوک بررسی کنید (از طریق کانال دیگری) و رمزهای عبور خود را تغییر دهید.

 

اکثریت مردم از نوعی بانکداری آنلاین برای مدیریت امور مالی خود استفاده می کنند. مهم است که هنگام بانکداری آنلاین مراقب خود باشید ، همانطور که از طریق برنامه ها ، مجرمان اینترنتی با هدف قرار دادن مرورگر با بدافزارهای مالی ، می توانند اعتبار شما را بدزدند. به منظور محافظت از اعتبارنامه شما در برابر تهدیدات احتمالی ، محافظت از مرورگر بسیار مهم است. ESET Internet Security در حالی که آنلاین هستید امنیت اینترنت پیشرفته و محافظت از آنتی ویروس را فراهم می کند. ویژگی بانکی آنلاین و امنیت خرید به طور خاص برای محافظت از پرداخت های آنلاین شما و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به رایانه شما طراحی شده است.

 

علاوه بر این ، ESET Internet Security دارای MRG Effitas Online Banking Browser Security است - MRG Effitas در خط مقدم دفاع بانکی آنلاین است و 100٪ در برابر تهدیدات انلاین موثر است. چه از برنامه های بانکی آنلاین و چه از برنامه های بانکداری همراه استفاده کنید ، محصولات متنوع ESET اطمینان حاصل می کنند که می توانید آنلاین خرید کنید و بدانید که در دست امنیت هستید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373