تغییر هر رنگ آنتی ویروس نود 32 به چه معناست

22
December
2020
وضعیت محافظت سبز با علامت تیک سفید نشانگر محافظت از رایانه شما است. وقتی وضعیت محافظت از شما سبز است، نیازی به اقدامی نیست.

 

زرد یا قرمز شدن آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس نود 32


 

تغییر رنگ در آنتی ویروس نود 32 نشان دهنده وجود مشكل احتمالی در آنتی ویروس ESET NOD32 است. اگر مجوز لایسنس شما منقضی شده است به رنگ قرمز در می آید. یا اگر آنتی ویروس شما به رنگ زرد در می آید. به عنوان مثال نشان دهنده آپدیت نبودن ویندوز خصوصا در ویندوز 7 می باشد، البته دلایل دیگری هم دارد. انتی ویروس سبز رنگ نشان دهنده این موضوع است که به خوبی و بدون مشکل کار می کند و بصورت منظم بروز رسانی و اسکن سیستم به درستی انجام میگیرد. در مقاله زیر بصورت کامل مفهوم هر رنگ آنتی ویروس برای شما کاربران عزیز و گرامی آماده شده است. پس در ادامه با ما همراه باشید:

 

 

محصول ESET سطح حفاظت فعلی شما را در پنجره اصلی برنامه نشان می دهد. رنگ ها عبارتند از:

 

 

خرید لایسنس نود 321. سبز - شما محافظت می شوید

 

وضعیت محافظت سبز با علامت تیک سفید نشانگر محافظت از رایانه شما است. وقتی وضعیت محافظت از شما سبز است و نیازی به اقدامی نیست، نماد در قسمت اعلانات ویندوز نمایش داده می شود.

- وب و ایمیل: اگر محافظت از Antispam غیرفعال باشد، با وضعیت "اعلان امنیتی" زرد مشخص می شود. با این حال وضعیت محافظت رایانه شما تغییر نخواهد کرد زیرا ماژول Antispam فقط از ایمیل شما محافظت می کند.

- Windows Updates available: هنگام به روزرسانی سیستم عامل خود ممکن است، نماد (یا در نسخه های قبلی) را در قسمت اعلانات ویندوز یا پیام "سیستم عامل به روز نیست" در صفحه اصلی مشاهده کنید. اصطلاحات این اعلان ها را تغییر دهید، یا آنها را کاملاً غیرفعال کنید. با این حال وضعیت محافظت رایانه شما تغییر نمی کند.

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

خرید لایسنس نود 322. زرد - توجه لازم است

 

توجه: به دلیل قطع پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7: آنتی ویروس نود 32 تا نسخه 12 روی آن نصب می شود و به همین دلیل آنتی ویروس در ویندوز 7 به حالت زرد رنگ نمایان می شود. اما مشکلی نیست و تمام ماژول ها و آپدیت ها را دریافت میکند. پیشنهاد می شود ویندوز خود را به 10 ارتقا دهید و آخرین نسخه نود32 یعنی 14 را نصب کنید.

 

 

تغییر رنگ آنتی ویروس نود 32

از سبز به زرد نشان می دهد که محصول ESET شما نیاز به توجه دارد. نماد زرد نشان می دهد که محافظت از دسترسی به وب یا محافظت از سرویس گیرنده ایمیل غیرفعال شده است یا موقتاً متوقف شده است، در به روزرسانی برنامه مشکلی وجود دارد (ماژول های قدیمی، نمی توانند به روز شوند و غیره)، یا اینکه مجوز شما به تاریخ انقضا نزدیک می شود. به طور کلی، می توانید با پیروی از دستورالعمل های موجود در جعبه هشدار زیر وضعیت محافظت از زرد، وضعیت محافظت از سبز را بازیابی کنید.

 

مجوز در مدت 14 روز منقضی می شود: نماد وضعیت حفاظت شما زمانی زرد خواهد شد که 14 روز از انقضای مجوز شما باقی مانده یا کمتر باشد. با انقضا محصول ESET شما قادر به به روزرسانی نیست و وضعیت محافظت شما به قرمز تغییر می کند. مجوز خود را تمدید کنید.

 

راه اندازی مجدد رایانه توصیه می شود: با به روزرسانی محصول ESET به نسخه جدید نماد وضعیت حفاظت شما زرد می شود.

اگر محافظت از سرویس گیرنده ایمیل یا محافظت از دسترسی وب را غیرفعال کنید، نماد وضعیت حفاظت شما به زرد تغییر می کند.

اگر مسدود کردن همه ترافیک شبکه را در ماژول شبکه انتخاب کنید ، نماد وضعیت حفاظت شما زرد می شود زیرا سرویس های شبکه مانند به روزرسانی در دسترس نخواهند بود. اگر حالت Gamer فعال باشد ، همه کارهای برنامه ریزی شده موقتاً متوقف می شوند و نماد وضعیت حفاظت به زرد تغییر می کند.

 

خرید لایسنس نود 32

 

خرید لایسنس نود 32
3. قرمز - هشدار امنیتی

 

وقتی آنتی ویروس به قرمز تغییر رنگ می دهد و از حداکثر حفاظت اطمینان حاصل نشود و رایانه شما در برابر تهدیدات آسیب پذیر باشد، وضعیت محافظت قرمز نمایش داده می شود. به طور کلی شما یک پیام هشدار را مشاهده خواهید کرد که توضیح می دهد چرا حداکثر حفاظت تضمین نمی شود و اقدامات لازم را توصیه می شود. در یک یا هر دو آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار یا ماژول های فایروال ممکن است تعجب قرمز در کنار آنها باشد.

 

محصول فعال نمی شود: این مشکل باعث اخطار قرمز و اعلان امنیتی در کنار مورد رایانه می شود.

 

نام کاربری، رمز ورود یا کلید مجوز به درستی وارد نشده است: اگر بعد از نصب ESET Smart Security یا ESET Internet Security یا ESET NOD32 Antivirus ،وضعیت محافظت شما قرمز شد، مطمئن شوید که نام کاربری، گذرواژه یا مجوز خود را به درستی وارد کرده باشید. اگر یکی از ماژول های محافظت حیاتی غیر فعال باشد، مانند محافظت از سیستم فایل در زمان واقعی وضعیت حفاظت قرمز می شود.

 

مجوز منقضی شده است: پس از انقضای پروانه شما وضعیت حفاظت قرمز می شود. برای خرید لایسنس نود 32 کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

اگر لایسنس Eset Internet Security خود را از سایت ناد مارکت خریداری نموده اید در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید.

 


 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad