رفع پیغام Antivirus protection disabled در نود 32

20
February
2021
ویژگی محافظت از سیستم غیرفعال است ، یا محصول آنتی ویروس ESET شما اعلان "محافظت در برابر آنتی ویروس غیرفعال" را نشان می دهد.

 

رفع پیغام Antivirus protection disabled در آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

ویژگی محافظت از سیستم غیرفعال است ، یا محصول آنتی ویروس Eset شما اعلان "محافظت در برابر آنتی ویروس غیرفعال" را نشان می دهد برای رفع این مورد آموزش زیر را مشاهده بفرمایید .

 

نحوه رفع پیغام Antivirus protection disabled

 

1. پنجره اصلی برنامه آنتی ویروس نود 32 خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

3. بر روی Detection Engine → Real-time file system protection کلیک کنید و اطمینان حاصل نمایید که Enable Real-time file system protection فعال است .

4. بر روی OK کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با استفاده از ابزار حذف نصب Eset ، محصول ESET خود را حذف و مجدد نصب " نصب و فعالسازی Eset " کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373