فعال یا غیرفعال کردن حالت Gamer mode در آنتی ویروس نود 32

02
May
2021
زمانی که در حالت Gamer mode هستید، آنتی ویروس ESET بروز رسانی ها و سایر برنامه های امنیتی برنامه ریزی شده را مسدود میکند تا بازی ها یا ارائه های مهم بدون وقفه انجام شوند.

 

فعال یا غیرفعال کردن حالت Gamer mode در آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

 

حالت Gamer یک ویژگی در محصولات خانگی ESET Windows است:

 

▪ به طور پیش فرض هنگامی که ESET حالت Gamer mode (بازی ها ، فیلم ها و غیره) را تشخیص دهد ، فعال می شود.

 

▪ هنگام اجرای برنامه های بازی ، عملکرد را به حداکثر می رساند و میزان نفوذ را به حداقل می رساند.

 

▪ برای بهبود عملکرد سیستم ، استفاده از CPU را توسط ESET به حداقل می رساند.

 

در این تصویر ، حالت Gamer به صورت دستی فعال شده است ، به طور معمول ، شما نمی توانید این وضعیت را در محصولات خانگی نود 32 نمایش دهید ، زیرا حالت Gamer در هر زمان که برنامه های بازی به اتمام برسد به طور خودکار غیرفعال می شود.

 

 

نود 32 اینترنت سکیوریتی

 

 

زمانی که در حالت Gamer mode هستید ، آنتی ویروس ESET بروز رسانی ها و سایر برنامه های امنیتی برنامه ریزی شده را مسدود میکند تا بازی ها یا ارائه های مهم بدون وقفه انجام شوند. به طور پیش فرض ، محصولات خانگی آنتی ویروس Eset هنگام شروع یک برنامه تمام صفحه به طور خودکار به حالت Gamer تغییر حالت می دهند.

 

اگر درآنتی ویروس نود 32 اینترنت سکیوریتی یا اسمارت سکیوریتی Firewall را شخصی سازی کرده باشید و حالت Gamer فعال باشد ، ممکن است در اتصال به اینترنت مشکل داشته باشید. اگر بازی ای را شروع کنید که به اینترنت متصل شود ، این می تواند مشکل ساز باشد. به طور معمول ، از شما خواسته می شود چنین اقدامی را تأیید کنید (اگر هیچ قانون ارتباطی یا استثنائی تعریف نشده باشد) ، اما تعامل کاربر در حالت Gamer غیرفعال است. شما می توانید برای هر برنامه ای که ممکن است با این رفتار مغایرت داشته باشد یک قانون ارتباطی تعریف کنید یا از یک حالت فیلتر کردن متفاوت در فایروال شخصی استفاده کنید ، بنابراین بازی هایی که به اینترنت متصل می شوند توسط ESET مسدود نمی شوند. برای راهنمایی در مورد تعریف قوانین جدید ارتباطی ، به مقاله زیر مراجعه کنید: چگونه می توانم یک قانون فایروال ایجاد کنم تا استفاده از برنامه خاصی را مجاز / ممنوع کنم؟

 

 

حالت Gamer را فعال کنید

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

 

2. روی Setup → protection computer کلیک کنید.

 

آنتی ویروس اورجینال

 

3. روی نوار لغزنده کنار حالت Gamer کلیک کنید.

 

نود 32 اینترنت سکیوریتی

 


 

حالت Gamer را غیرفعال کنید

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

 

2. روی Deactivate Gamer mode کلیک کنید.

 

 

نود 32 اینترنت سکیوریتی

 

 


 

 

از شروع خودکار حالت Gamer جلوگیری کنید

 

محصولات خانگی خرید آنتی ویروس نود 32 هنگام اجرای یک برنامه بازی به طور خودکار به حالت Gamer تغییر حالت می دهند. برای جلوگیری از شروع حالت Gamer هنگام شروع برنامه های تمام صفحه (به عنوان مثال بازی ها یا برنامه های ارائه) ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

 

2. کلید F5 را فشار دهید تا تنظیمات پیشرفته باز شود.

 

3. روی Tools → Gamer mode کلیک کنید و سپس رویEnable Gamer mode when running applications in full-screen mode automatically را انتخاب و OK را بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

 

 

لایسنس Eset internet security

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373