مزایای استفاده از آنتی ویروس چیست؟

04
October
2021
نرم افزار آنتی ویروس یک ابزار امنیتی است که با هدف محافظت در برابر ویروس ها ، جاسوس افزارها ، بدافزارها ، روت کیت ها ، تروجان ها ، حملات فیشینگ ، حملات ناخواسته و سایر تهدیدات سایبری آنلاین در سیستم رایانه ای نصب میگردد.

 

چرا باید از آنتی ویروس استفاده کنیم؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

تا به حال به این فکر کرده اید که آیا کامپیوتر شما بدون نرم افزار آنتی ویروس بهتر است یا داشتن آن؟

 

یک حمله ویروسی می تواند به همان اندازه آسیب برساند که شما را مجبور به خرید رایانه جدید کند. نداشتن مکانیسم محافظتی برای سیستم رایانه ای مانند دعوت ویروس ها به رایانه با ارائه یک ورودی واضح و قابل دسترس برای آنها است. آیا می خواهید با دستان خود و به میل خود به رایانه خود آسیب برسانید؟ اگر نه ، در اسرع وقت یک نرم افزار آنتی ویروس "خرید لایسنس اینترنت سکیوریتی نود 32" تهیه کنید تا بتوانید از رایانه خود بدون ترس مداوم از قربانی شدن حمله ویروس استفاده کنید.

 

نرم افزار آنتی ویروس یک ابزار امنیتی است که با هدف محافظت در برابر ویروس ها ، جاسوس افزارها ، بدافزارها ، روت کیت ها ، تروجان ها ، حملات فیشینگ ، حملات ناخواسته و سایر تهدیدات سایبری آنلاین در سیستم رایانه ای نصب میگردد.

 

بیایید کمی در مورد ویروس بدانیم.

 

ویروس برنامه ای است که بدون اطلاع شخص وارد سیستم کاربر می شود. می تواند خود به خود تکثیر شده و گسترش یابد. عملکردهای ناخواسته و مخرب را انجام می دهد که در نهایت بر عملکرد سیستم و داده ها/فایل های کاربر تأثیر می گذارد. یک ویروس خرید آنتی ویروس نود 32 رایانه ای را می توان یک بیماری رایانه دانست، درست مانند ویروس های انسانی که باعث ایجاد بیماری در انسان می شوند.

 

مزایای استفاده از آنتی ویروس چیست؟ - خرید لایسنس نود32

 

و آنتی ویروس چطور؟

یک نرم افزار آنتی ویروس "خرید نود 32" همانطور که از نامش مشخص است، برنامه ای است که در برابر ویروس می جنگد. این ویروس را شناسایی یا تشخیص می دهد، و پس از تشخیص وجود ویروس ، روی حذف آن از سیستم رایانه کار می کند. نرم افزار آنتی ویروس به عنوان یک پیشگیری کننده عمل می کند به طوری که نه تنها ویروس را از بین می برد بلکه از آلودگی رایانه شما در آینده جلوگیری می کند.

 

چرا به نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارید؟

لزوم استفاده از آنتی ویروس چیست؟ - خرید نود32

 

سیستم بدون آنتی ویروس درست مانند خانه ای با در باز است. یک در باز و بدون حفاظ همه مزاحمان و سارقین را به خانه شما جذب می کند. به طور مشابه ، یک رایانه محافظت نشده تمام ویروس ها را به سیستم دعوت می کند. یک آنتی ویروس به عنوان یک در بسته با محافظی برای کامپیوتر شما عمل می کند تا از همه ویروس های مزاحم مخرب جلوگیری کند. بنابراین ، آیا درهای خود را برای افراد مزاحم باز می گذارید؟

 

ویروس چه آسیبی می تواند به رایانه شما وارد کند؟

در صورتی که کامپیوتر شما مورد حمله ویروس قرار گیرد ، می تواند به طرق زیر بر رایانه شما تأثیر بگذارد:

 

▪ کامپیوتر را کندتر کند

▪ آسیب یا حذف فایل ها

▪ هارد دیسک را فرمت کند

▪ خرابی های مکرر کامپیوتر

▪ از دست رفتن داده ها

▪ ناتوانی در انجام هر گونه کار در رایانه یا اینترنت

 

نرم افزار آنتی ویروس خرید آنتی ویروس مانند یک پرتوی روشن در دنیایی پر از ویروس های تاریک است. تعداد مزایایی که آنها ارائه می دهند بی شمار است. برخی از برجسته ترین مزایا عبارتند از:

 

خرید آنتی ویروس Eset - خرید نود32

 

یک نرم افزار آنتی ویروس عمدتا عملکرد پیشگیرانه را انجام می دهد. هر گونه ویروس بالقوه را تشخیص داده و سپس برای حذف آن اقدام می کند. به خاطر داشته باشید که همه اینها بیشتر قبل از آسیب رساندن ویروس به سیستم انجام می شود. بنابراین این بدان معناست که اکثر ویروس ها قبل از اینکه به سیستم شما آسیب برسانند، حدف میگردد. یک آنتی ویروس ممکن است بدون اطلاع شما در یک روز با بسیاری از ویروس ها مبارزه کند. آنتی ویروس نود 32 و بیت دیفندر برخی از محبوب ترین نرم افزارهای آنتی ویروس هستند که این روزها در بازار موجود هستند.

 

اگر ویروسی به سیستم شما حمله کرده است ، می توانید آن را به دوستان ، خانواده و شبکه های خود منتقل کنید. بنابراین اگر می خواهید از سیستم رایانه ای خود و همچنین رایانه های آشنایان خود محافظت کنید ، پس به خرید آنتی ویروس توجه کنید.

 

مسدود کردن هرزنامه و تبلیغات

اگر یک بررسی سریع در مورد نحوه ورود ویروس ها به سیستم های کامپیوتری انجام دهید ، از نسبت ویروس هایی که از تبلیغات و وب سایت های بازشو برای ورود به رایانه شما استفاده می کنند شگفت زده خواهید شد. تبلیغات پاپ آپ و وب سایت های اسپم یکی از پر استفاده ترین دروازه های ویروس ها برای آلوده کردن رایانه شما و سپس آسیب رساندن به فایل های شما هستند. نرم افزاری مانند Eset Internet Security با مسدود کردن دسترسی مستقیم آنها به شبکه رایانه ای شما در برابر این تبلیغات و وب سایت های حاوی ویروس مخرب مقابله می کند.

 

دفاع در برابر هکرها و سارقان اطلاعات

خرید لایسنس Eset internet security - خرید آنتی ویروس

 

هکرها معمولاً از بدافزار یا برنامه ویروسی برای دسترسی به رایانه قربانی خود استفاده می کنند. آنها بدافزار را بدون اطلاع قربانی روی رایانه نصب می کنند. هکرها این کار را با ارسال ایمیل های مخرب به قربانیان انجام می دهند. سپس هکر می تواند به راحتی فایل ها و برنامه های مورد نظر خود را هک کند.

 

پس از آن آنها می توانند از داده های قربانی به دلخواه خود استفاده کنند. آنها می توانند آن را حذف کرده یا به آن آسیب برسانند و آن را بدزدند تا بعداً باج بخواهند. نرم افزارهای ضد ویروس مانند "خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی" یا یک قفل ضد هک قرار می دهند ، یا اسکن های منظمی را انجام می دهند تا وجود هرگونه هکر یا برنامه های مبتنی بر هک را در شبکه کامپیوتری تشخیص دهند. بنابراین نرم افزار آنتی ویروس محافظت کامل در برابر هکرها را ارائه می دهد.

 

محافظت از دستگاه های قابل جابجایی را تضمین می کند

خرید لایسنس Eset - خرید آنتی ویروس نود 32

 

زمان هایی را که با استفاده از دستگاه های قابل جابجایی مانند USB ، داده ها را به کامپیوتر خود و از آن منتقل کرده اید، در نظر بگیرید. ممکن است پس از اتصال USB یک دوست از کند شدن سرعت کامپیوتر یا خرابی کامپیوتر دچار مشکل شده باشید. تا به حال به این فکر کرده اید که چرا چنین شد؟ این به این دلیل است که USB یا دستگاه قابل جابجایی به عنوان دستگاه انتقال ویروس عمل می کرد. بنابراین آیا استفاده از دستگاه های قابل جابجایی را متوقف می کنید؟ زیرا هرگز نمی دانید کدام USB ممکن است حاوی ویروس باشد؟

 

نه! کافیست نرم افزار آنتی ویروس "خرید لایسنس Eset internet security" تهیه کنید که همه دستگاه های قابل جابجایی را برای ویروس های احتمالی اسکن کند تا مطمئن شوید هیچ ویروسی منتقل نشده است.

 

آنتی ویروس از داده ها و فایل های شما محافظت می کند

خرید لایسنس Eset - خرید آنتی ویروس اورجینال

 

نرم افزار آنتی ویروس تمام پرونده هایی که وارد سیستم شما می شوند را زیر نظر دارد. همه این فایلها تحت بررسی قرار می گیرند تا هرگونه ویژگی یا بدخواهی بررسی شود. ویروسها به راحتی از طریق فایلهای آلوده به شبکه شما منتقل می شوند و اینها به نوبه خود به طور بالقوه می توانند به داده ها و فایلهای شما آسیب برسانند. شما حتی ممکن است از دست دادن کامل اطلاعات گرانبهای خود در دست چنین ویروس هایی رنج ببرید. راه حلی از نرم افزار Eset nod32 اطمینان می دهد که اطلاعات و فایل های شما به اندازه کافی محافظت می شوند.

 

افزایش سرعت کامپیوتر
خرید لایسنس اورجینال نود 32 - چرا باید از آنتی ویروس استفاده کنیم؟

 

یکی از عواقب یک حمله ویروسی مانند سرعت پایین پردازش و خرابی مکرر است. مورد دیگر آنتی ویروس "خرید لایسنس نود 32 اورجینال" است، در بین این دو کدام بهتر است؟

مطمئناً آنتی ویروس، این به این دلیل است که رایانه مشکلی ندارد زیرا آنتی ویروس قبل از اینکه ویروس به سیستم آسیب برساند ، آن را متوقف کرده است. برخی از آنتی ویروس ها حتی ممکن است فایل های بی فایده را از منابع ناشناخته حذف کنند تا فضای دیسک آزاد شود و سرعت کامپیوتر افزایش یابد.

 

محافظت فایروال در برابر جاسوس افزارها و حملات فیشینگ

به طور کلی یک دیوار آتش ، ترافیک ورودی و خروجی از شبکه رایانه شما را کنترل می کند. هنگامی که با آنتی ویروس "خرید آنتی ویروس اورجینال" همراه می شود ، حفاظت از فایروال هر فایل یا داده ای را که از رایانه خود از طریق اینترنت به شبکه دیگر ارسال یا منتقل می کنید ، دوبار بررسی می کند.

 

پرونده ها و داده هایی که از یک شبکه خارجی دریافت می کنید نیز به همین ترتیب است. می توانید ناخواسته یک وب سایت یا ایمیل کاملاً مخرب باز کنید و سپس طعمه حملات فیشینگ شوید. حمله فیشینگ زمانی اتفاق می افتد که مهاجمان به طور خاص اطلاعات ورود به سیستم ، اطلاعات کارت اعتباری یا هرگونه اطلاعات شخصی دیگر را هدف قرار می دهند. چنین حمله ای می تواند منجر به ضرر مالی قابل توجه یا نشت اطلاعات شخصی شود. حفاظت فایروال دو طرفه در برابر نرم افزارهای آنتی ویروس مانند Eset مسدود می کند و هرگونه ایمیل یا پرونده ای را که می تواند به شما آسیب برساند را حذف می کند.ر

 

برای افزایش حفاظت از وب دسترسی به برخی وب سایت ها را محدود کنید
خرید اورجینال نود 32 - خرید لایسنس اسمارت سکیوریتی

 

دسترسی به وب سایت های غیر مجاز می تواند سیستم رایانه شما را در معرض چندین تهدید سایبری ، از جمله جاسوس افزارها ، هکرها ، باج افزارها و غیره قرار دهد. این تهدیدها به طور بالقوه می توانند داده ها و پرونده های شما را به خطر بیندازند. یک نرم افزار آنتی ویروس دسترسی وب شما را محدود می کند تا فعالیت های شما را در شبکه های غیر مجاز محدود کند. این کار به منظور اطمینان از دسترسی شما به وب سایت هایی است که برای سیستم رایانه شما بی خطر و بی ضرر هستند.

 

مراقبت از بچه ها - کنترل والدین

بزرگترین دغدغه والدین در این زمانها این است که فرزندانشان می توانند با استفاده از اینترنت به هر چیزی دسترسی داشته باشند ، خواه خوب باشد یا بد.

 

والدین همیشه نمی توانند مراقب کارهای فرزندانشان در رایانه باشند. و آنها نمی توانند بچه های خود را در مورد وب مدام آموزش دهند. نرم افزار آنتی ویروس می تواند راه حلی برای والدین باشد. این می تواند یک ابزار نظارتی ارائه دهد که از طریق آن می توانید فعالیتهای فرزندان خود را به شیوه ای ایمن و در عین حال کارآمد مشاهده کنید. نرم افزار آنتی ویروس گزارشهای مناسبی از فعالیتهای فرزند شما را در اختیار شما قرار می دهد. آنتی ویروس نود 32 یکی از برجسته ترین آنتی ویروس ها است که کنترل والدین را ارائه می دهد.

 

از رمز عبور شما محافظت می کند

شما از داده ها و حساب های ارزشمند خود با رمز عبور محافظت می کنید و سپس فکر می کنید که داده ها و حساب های شما محافظت می شوند. اما اگر شخصی با استفاده از ویروس گذرواژه های شما را بدزدد چه می شود؟ سارق رمز عبور می تواند از رمز عبور شما برای دسترسی به اطلاعات حساس استفاده کند. علاوه بر استفاده از خرید آنتی ویروس ، همچنین می توانید برای امنیت بهتر از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373