نحوه انتقال قوانین فایروال نود 32 از یک رایانه

در این آموزش انتقال تنظیمات فایروال از یک رایانه به رایانه دیگر در آنتی ویروس را برای شما کاربران گرامی آموزش می دهیم.انتقال قوانین فایروال ESET را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگربا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده افزودن استثنا به فایروال با Troubleshooting wizard در نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: استثنا در فایروال نود 32
به طور کلی، انتقال قوانین فایروال شامل انتقال یا کپی تنظیمات، یا مجوزهای دسترسی از پیش تعریف شده از یک فایروال به فایروال دیگر است. این می تواند هنگام مهاجرت از یک راه حل فایروال به راه حل دیگر، استقرار تنظیمات فایروال مشابه در چندین دستگاه، یا پشتیبان گیری و بازیابی تنظیمات فایروال انجام شود.


انتقال تنظیمات فایروال از دستگاهی به دستگاه دیگر


1. روی Start → Control Panel → Appearance and Personalizations → Show hidden files and folders کلیک کنید. در قسمت Folder Options گزینه Show hidden files and folders را انتخاب کنید.

2. روی Start → Computer کلیک کنید و به C:Program Data ESET - "نسخه مورد نظر" بروید.

3. فایل های زیر را از پوشه ESET internet Security در دسکتاپ خود کپی کنید:


epfwdata.bin

EpfwUser.dat


4. فایل ها را در کامپیوتر دوم کپی کنید و در دسکتاپ ذخیره کنید.

5. کامپیوتر دوم را در حالت Safe Mode مجدداً راه اندازی کنید.

6. مرحله 1 را تکرار کنید تا تأیید کنید که می توانید فایل ها و پوشه های مخفی را در رایانه دوم مشاهده کنید.

7. روی Start → Computer کلیک کنید و به قسمت C: Program Data ESET → ESET internet Security بروید.

8. فایل های epfwdata.bin و EpfwUser.dat را از دسکتاپ خود به پوشه ESET Internet Security منتقل کنید تا قوانین فایروال موجود را جایگزین کنید. اگر از شما خواسته شد، Move and Replace را انتخاب کنید.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی، ویندوز، ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی، خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت