اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

03
January
2021
بارگیری فایل ها از طریق اینترنت همیشه خطراتی ایجاد می کند ، به خصوص اگر از صفحات یا مکان هایی استفاده کنیم که نمی توانیم 100٪ به صحت آن اعتماد داشته باشیم .

 

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

بارگیری فایل ها از طریق اینترنت همیشه خطراتی ایجاد می کند ، به خصوص اگر از صفحات یا مکان هایی استفاده کنیم که نمی توانیم %100 به صحت آن اعتماد داشته باشیم .

به عنوان مثال : ما همچنین پرونده ها و فایل هایی را که از طریق ایمیل یا منابع دیگر به ما می رسند را دانلود می کنیم. بسیاری اوقات ما منشأ آن را کاملاً می دانیم ، مانند عکسی که منتظر یک عضو خانواده هستیم وچیزی برای ترس نداریم. اما گاهی اوقات ما پرونده هایی را از منابع ناشناخته یا حتی از دوستان یا خانواده دریافت می کنیم که می توانند برنامه های مخرب را اغلب بسیار خطرناک پنهان کنند. انواع مختلفی از فایلها وجود دارند که بدافزارها را مخفی می کنند ، مانند پرونده های فشرده شده ، اجرایی ، از هر نوع Office که حاوی ماکرو باشد ، حتی در قالب های معمولی عکس، بیایید ببینیم چگونه می توانیم از فایلهایی که حاوی ویروس " خرید لایسنس Eset Internet Security " هستند و یا حتی قبل از بارگیری آنها از اینترنت ، محافظت کنیم.

 

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

صفحه Virus Total همچنین ابزاری را برای تجزیه و تحلیل پرونده هایی که در رایانه ذخیره کرده ایم ، در اختیار ما قرار می دهد. ما فقط باید به برگه "File" دسترسی پیدا کنیم و روی "بارگذاری و اسکن پرونده" کلیک کنیدو برای این کار به آدرس virustotal.com مراجعه می کنیم .

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

پس از بارگیری پرونده مورد نظر ، سیستم آن را تجزیه و تحلیل می کند و در صورت حاوی چیزی مخرب ، به ما اطلاع می دهد. این کار را از طریق لیستی انجام می دهد که نتایج مجموعه ای از موتورهای جستجوی ویروس آنلاین " خرید آنتی ویروس نود 32 " را نشان می دهد .

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

قبل از بارگیری فایلها ویروس ها را تشخیص دهید

 

ما می توانیم از مکمل هایی که به عنوان پسوند یا "افزونه" نیز شناخته می شوند ، استفاده کنیم که در مرورگرهای ما نصب شده و عملکردهای آنها را گسترش داده و تعریف می کنیم. ما یک مورد بسیار جالب برای این منظور تهیه کرده ایم که در رابطه با ویروس توتال " خرید نود 32 " و صفحه شناخته شده ای که به ما در شناسایی صفحات و پرونده های مخرب کمک می کند ، پیدا کردیم. ما آن را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Internet Explorer در دسترس داریم.

 

ما فقط باید آن را طبق دستورالعمل هایی که خود مرورگر هنگام بازدید از صفحه افزودنی نصب می کند ، نصب کنیم. پس از اتمام ، باید مرورگر را باز کنیم و عملکرد جدیدی را که در منوی گزینه ها قرار گرفته است را پیدا کنیم. وقتی می خواهیم از هر نوع فایل یا پرونده ای که میخواهیم دانلود کنیم ، می توانیم با کلیک ماوس روی لینک راست کلیک کرده و روی ابزار Analyze with Total Virus click کلیک کنید .

 

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

یک پنجره جدید با خلاصه ای از نتیجه یافت شده در صفحه ظاهر می شود. در واقع این یک نتیجه مشترک از ده ها مورد از سیستمهایی است که پرونده یا URL را تحلیل کرده است . اگر می خواهیم نتیجه کاملی را ببینیم می توانیم روی مشاهده نهایی تحلیل کلیک کنیم .

 

اطلاع از الوده بودن فایل ها به ویروس ها پیش از دانلود

 

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373