قطع شدن اینترنت توسط فایروال - firewall آنتی ویروس نود32

25
April
2021
من نمی توانم به اینترنت وصل شوم - برای جلوگیری از درگیری روتر گزینه های IDS را تنظیم کنید.

 

قطع شدن اینترنت توسط فایروال - firewall آنتی ویروس نود32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

در برخی موارد ، فایروال ESET ترافیک IP داخلی را به عنوان یک تهدید بالقوه تشخیص می دهد. برای تعیین آدرس IP روتر خود و اضافه کردن موارد استثنا در محصول Eset Internet Security برای این آدرس IP ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

 

◀ شما قادر به اتصال به اینترنت نیستید

 

1. کلید Windows + R را فشار دهید تا کادر Run باز شود.

2. CMD را در قسمت Open تایپ کنید و OK را کلیک کنید.

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

3. دستور ipconfig را در command prompt تایپ کرده و Enter را فشار دهید. اطلاعات مربوط به اتصال محلی شما نمایش داده می شود.

4. ورودی Default Gateway را چک کنید. آدرس IP چهار بخشی روتر شما در اینجا نشان داده می شود. این شماره را یادداشت کنید و سپس مطمئن شوید که آدرس IP در محدوده زیر قرار دارد (جایی که "x" عددی بین 0 تا 255 است):

 

لایسنس نود32 اینترنت سکیوریتی

 

5. اگر آدرس IP شناسایی شده در محدوده ذکر شده در بالا باشد ، این یک آدرس IP خصوصی است و می تواند با اطمینان در محصول ESET شما حذف شود (برای افزودن این استثنا در لینک زیررا مشاهده بفرمایید ). اگر آدرس IP در این محدوده نباشد ، اتصال شناسایی شده عمومی است.

 

6. برای اضافه کردن آدرس IP استثنا برای اتصال اینترنت در اینترنت سکیوریتی نود32  بر روی لینک رو به رو کلیک کنید. آموزش اضافه کردن IP به Trusted zone در آنتی وروس ایست نود32

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373