آنتی ویروس نود 32 یا اینترنت سکیوریتی - کدام بهتر است؟

بسیاری با دو اصطلاح به نام آنتی ویروس و امنیت اینترنت مواجه می شویم. در این مقاله میخواهیم آنتی ویروس و امنیت اینترنت را با هم مقایسه کنیم.تفاوت آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی در چیست؟با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس نود 32
بسیاری از ما اغلب با دو اصطلاح مشابه به نام آنتی ویروس و امنیت اینترنت مواجه می شویم. بله، آنها خدماتی را ارائه می دهند که قابل مقایسه هستند و تحت یک جایگاه قرار می گیرند. با این حال، برخی از تفاوت های آشکار بین آنها وجود دارد. یکی یک محصول مستقل است که از امنیت سایبری اولیه رایانه شخصی شما عمدتاً با به روز رسانی منظم دفاع می کند، در حالی که دیگری یک تجربه مرور وب ایمن و روان را برای شما تضمین می کند. در این مقاله سعی می کنیم هر دو محصول را بشناسیم، آنتی ویروس و امنیت اینترنت را با هم مقایسه کنیم و سعی کنیم به این سوال پاسخ دهیم که کدام یک برای شما بهتر است، آنتی ویروس یا امنیت اینترنت؟ بیا شروع کنیم!


تفاوت آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی در چیست؟


ویژگی های آنتی ویروس

نرم‌افزار مستقل و ارزان‌ برای مبارزه با تهدیدات سایبری که رایانه شخصی شما با آن مواجه است. آنتی ویروس یک نرم افزار مستقل است. از رایانه شخصی در برابر تهدیدات مخربی که از خارج می آیند محافظت می کند. این تهدید می تواند از طریق اینترنت یا هر رسانه دیگری مانند درایو USB یا CD / DVD یا غیره باشد.


آنتی ویروس چگونه کار می کند

نرم افزارهای آنتی ویروس عمدتاً با مقایسه امضاها کار می کنند. این بدان معناست که هر بدافزار یا ویروس مضر در جهان توسط ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس شناسایی و برچسب گذاری می شود. هنگامی که هر فایل جدیدی وارد می‌شود، نرم‌افزار آنتی‌ویروس رایانه به امضای آن نگاه می‌کند. این امضاها در یک بازه زمانی منظم به روز می شوند، بنابراین حداکثر محافظت را تضمین می کند.


چند ویژگی که یک نرم افزار آنتی ویروس ارائه می دهد عبارتند از:

▪ بدافزارهای مضر، ویروس ها، باج افزارها و غیره را شناسایی و حذف می کند.

▪ انواع دستگاه های ذخیره سازی خارجی را اسکن می کند تا از هر گونه بدافزار محافظت کند.

▪ حفاظت اولیه در زمان واقعی را برای سیستم فراهم می کند.


ویژگی های برتر اینترنت سکیوریتی


فرق آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی


به عبارت ساده، امنیت اینترنت شامل هر ویژگی یک نرم افزار آنتی ویروس و سپس برخی از ویژگی های پیشرفته خود است. این نه تنها از رایانه شما محافظت می کند، بلکه تجربه کلی مرور شما را نیز افزایش می دهد. اساساً این مجموعه ای از چندین ویژگی امنیت سایبری است مانند:


دیواره آتش - فایروال بر روی نظارت و فیلتر کردن ترافیک شبکه ورودی و خروجی بر اساس سیاست های امنیتی تنظیم شده قبلی کار می کند. این یک ویژگی ضروری امنیت سایبری است که به‌عنوان دروازه‌بانی کار می‌کند که تلاش‌های نرم‌افزارها یا برنامه‌هایی را که تلاش می‌کنند به رایانه شخصی شما دسترسی پیدا کنند، اجازه یا رد می‌کند. به طور کلی، اینترنت سکیوریتی مجهز به فایروال است که می تواند چندین سطح حفاظت را ارائه دهد.

ضد اسپم و امنیت ایمیل - امنیت ضد هرزنامه و ایمیل یکی دیگر از ویژگی هایی است که با امنیت اینترنت همراه است. این ویژگی ایمیل‌های بالقوه خطرناک را به صندوق ورودی کاربر شناسایی کرده و مانع از آن می‌شود. این غربالگری اغلب در برابر بسیاری از حملات احتمالی حیاتی است.

ضد فیشینگ و امنیت وب - حتی در این دوره، فیشینگ به طور اتفاقی پر استفاده ترین روش توسط هکرها برای آسیب رساندن به کاربران است. یک نرم‌افزار امنیت اینترنتی عمدتاً دارای فناوری ضد فیشینگ داخلی است که به طور مداوم فعالیت‌های آنلاین را اسکن و نظارت می‌کند. در این فرآیند، هر وب سایت مخربی را مسدود می کند و به کاربران از بازدید از آن هشدار می دهد. همین امر در مورد لینک های مخرب نیز صدق می کند. بنابراین، ضد فیشینگ و امنیت وب، رایانه های شخصی را از بسیاری از تهدیدات سایبری دور نگه می دارد.

کنترل والدین - امروزه بسیاری از نرم افزارهای امنیت اینترنت، قابلیت کنترل والدین را به عنوان یک گزینه اضافی ارائه می دهند. و با توجه به اینکه نسل جوان بیشتر در معرض اینترنت قرار می گیرند، از این ویژگی بیشتر و بیشتر استفاده می شود. استفاده از این قابلیت به معنای وب سایت های سیاه یا سفید و ایجاد یک فضای مجازی کنترل شده و امن برای فرزندتان است.


آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ؟ کدام یک برای شما مناسب است؟


مقایسه آنتی ویروس نود 32 با اینترنت سکیوریتی


بنابراین، اکنون این سوال مهم پیش می آید که کدام یک را باید تهیه کنید، آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ؟ این کاملاً به نوع کاربر بستگی دارد. اگر قصد دارید از رایانه شخصی فقط برای استفاده شخصی استفاده کنید و نگران ویژگی های پیشرفته نباشید، ممکن است محافظت اولیه یک نرم افزار آنتی ویروس کافی باشد. با این حال، بسیار بعید است که یک کامپیوتر در دنیای کنونی هرگز به اینترنت متصل نشود. از این رو احتمال منبع یابی حمله از اینترنت باقی می ماند. بنابراین، با انتخاب یک راه حل مدرن و قدرتمند امنیت اینترنت، همیشه به عنوان یک راه حل نهایی و کامل به شما پیشنهاد می گردد. چنانچه به توضیحات بیشتر نیاز دارید می توانید مقایسه آنتی ویروس نود 32 با اینترنت سکیوریتی را مطالعه بفرمایید.


چرا به روز رسانی مداوم نرم افزار آنتی ویروس بسیار مهم است

آیا از نرم افزارهای امنیتی توسعه یافته برای محافظت از خود در برابر تهدیدات سایبری استفاده می کنید؟ اگر به این سوال پاسخ منفی دادید، وقت آن است که بهترین نرم افزار آنتی ویروس را دانلود کنید. نصب نرم افزار آنتی ویروس قابل اعتماد می تواند دنیایی از تفاوت بین عمر و مرگ رایانه شخصی شما ایجاد کند. با افزایش سرعت جرایم سایبری، حفاظت از امنیت رایانه شخصی شما باید یکی از اولویت های اصلی هر کاربر وب باشد. کار مهم دیگری که می توان برای جلوگیری از ویروس های مضر و سایر نرم افزارهای مخرب انجام داد این است که برنامه آنتی ویروس خود را به روز نگه دارید.


اگر نرم افزار آنتی ویروس خود را به روز نکنید چه اتفاقی می افتد؟

این احتمال وجود دارد که شما پاسخی برای سوال ذکر شده در بالا نداشته باشید. خوب، پاسخ بسیار ساده است. اگر به‌روزرسانی برنامه نرم‌افزار آنتی ویروس خود را به تأخیر بیاندازید، ممکن است آنطور که فکر می‌کنید از خطرات امنیت سایبری محافظت نشوید. حتی بدتر از آن، دستگاه شما ممکن است در معرض خطر جدیدترین تهدیداتی باشد که محصول امنیتی شما هنوز از آنها آگاه نیست. تمام این به روز رسانی های آنتی ویروس با هدف بهبود تجربه شما و جلوگیری از مشکلات امنیتی است. هر برنامه نرم افزار آنتی ویروس، صرف نظر از اینکه نسخه رایگان دانلود کرده اید یا یک مجموعه کامل خریداری کرده اید، به طور منظم به روز رسانی را منتشر می کند.


چرا Internet Security بهتر از Antivirus است؟


برای اینکه در حالت آنلاین محافظت شوید، باید بیشتر از یک بار دانلود آنتی ویروس ساده و کنار گذاشتن آن انجام دهید. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار شامل جدیدترین فایل‌های مورد نیاز برای مبارزه با جدیدترین تهدیدها و محافظت از دستگاه شما است. اگر برای مدت طولانی از نرم‌افزار امنیتی استفاده می‌کنید و از آن زمان تاکنون آن را به‌روزرسانی نکرده‌اید، تقریباً به همان اندازه خوب است که نرم‌افزار آنتی‌ویروس خود را نصب نکرده باشید. بنابراین، با قرار گرفتن در صدر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار امنیتی، دستگاه خود را عاری از ویروس و به‌روز نگه دارید. برای کمک به درک بهتر اهمیت به‌روزرسانی منظم نرم‌افزار آنتی‌ویروس، چند دلیل خوب را که ممکن است از آن‌ها آگاه نباشید، آماده کرده‌ایم.


جرایم سایبری در حال افزایش است

به نظر می رسد هر روز اخبار فوری در مورد یک حمله سایبری منتشر می شود. این حملات هم از نظر پیچیدگی و هم از نظر تعداد در حال افزایش است. و دلیل اصلی توصیه به نصب و دانلود آخرین به روز رسانی این است که در برابر این تهدیدات در امان بمانید. هرچه نرم‌افزار امنیتی قدیمی‌تر بماند، مجرمان سایبری طولانی‌تر باید باگ‌ها و مسائلی را برای بهره‌برداری پیدا کنند. این یک نبرد بی پایان است که ارائه دهندگان نرم افزار و کلاهبرداران سایبری درگیر می شوند تا از مشتریان و مشتریان خود در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت کنند. بنابراین، با عدم به روز رسانی نرم افزار خود به آخرین نسخه، داده های خود را در معرض خطر قرار ندهید یا ممکن است بعداً از آن پشیمان شوید. همیشه ایده خوبی است که مطمئن شوید نرم افزار آنتی ویروس نصب شده در سیستم شما آخرین نسخه را اجرا می کند.


شما می توانید دیگران را آلوده کنید

شکی نیست که امنیت اینترنت بیشتر به شما مربوط می شود، اما شما افراد دیگری مانند دوستان، همکاران تجاری و اعضای خانواده خود را نیز دارید که باید به آنها فکر کنید. اگر رایانه یا لپ‌تاپ شما به ویروس یا بدافزار آلوده شده باشد، نه تنها روی داده‌ها یا هارد دیسک شما تأثیر می‌گذارد، بلکه می‌تواند از طریق پیوندهای شبکه یا ایمیل‌ها به دستگاه‌های دیگر سرایت کند. ویروس ها و بدافزارها مانند آنفولانزا عبور می کنند! به عبارت ساده، همه سیستم‌های دیگری که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با آن‌ها در ارتباط هستید، ممکن است فقط به این دلیل که محصول امنیتی خود را به‌روزرسانی نکرده‌اید، آلوده شوند. یک به روز رسانی ساده نرم افزار می تواند این مشکل را حل کند.


داده های شخصی ارزشمند شما در معرض خطر است

آیا می‌دانستید که برخی از نرم‌افزارهای مخرب واقعاً می‌توانند رایانه یا لپ‌تاپ شما را هک کنند و تمام اطلاعات حساس ذخیره شده در سیستم شما را خراب یا برای همیشه پاک کنند؟ بله درست خواندید! اطلاعات شخصی شما از جزئیات حساب بانکی تا رمزهای عبور - دارایی ارزشمندی برای کلاهبرداران سایبری است. ویروس ها و کلاهبرداران سایبری دست به دست هم می دهند. مجرمان سایبری می توانند از اطلاعات شخصی شما مانند آدرس ایمیل، حساب های آنلاین برای ارتکاب جرایم سایبری به نام شما استفاده کنند. در چنین حالتی، ممکن است از شما خواسته شود که برای بازگرداندن آن باج بپردازید. در موارد بدتر، ممکن است باج را بپردازید و آن را پس نگیرید. به همین دلیل است که اطمینان از به‌روزرسانی نرم‌افزار آنتی‌ویروس خود می‌تواند به جلوگیری از خطراتی که از این نوع تهدیدها با آن مواجه می‌شوید کمک کند.


برای نتیجه گیری، اینها تنها برخی از دلایلی است که چرا به روز رسانی نرم افزار آنتی ویروس شما ضروری است. اگر این کار را نکنید، می توانید از هکرها دعوت کنید تا داده های ارزشمند شما را بدزدند.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت