چگونه خطر حمله بدافزار - باج افزار را به حداقل برسانیم

06
February
2021

 

 

به حداقل رساندن حمله بدافزار - باج افزار

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

تهدید حملات سایبری خطری است که واقعاً بر هر رایانه های شخصی یا کسب و کار، صرف نظر از اندازه، صنعت یا موقعیت جغرافیایی تأثیر می گذارد. واقعیت غیرقابل انکار دیگر این است که فراوانی و هزینه جرایم سایبری هر دو به طور مداوم در حال افزایش است. از بین انواع بسیاری از حملات سایبری که وجود دارد و می تواند به کسب و کار شما آسیب جدی وارد کند ( هم از نظر مالی و هم از نظر اطلاعات ) - بدافزار به عنوان رایج ترین تهدید ظاهر شده است. بدافزار در لغت به معنای "نرم افزار مخرب" است. هنگام استفاده از بدافزار به عنوان روش حمله، مجرمان سایبری سعی می کنند برنامه یا فایلی را در شبکه رایانه شما نصب کنند.

 

باج افزار هم به همین صورت است، زیرا هدف آن به معنای واقعی کلمه مسدود کردن یا گرفتن سیستم، دستگاه یا حتی یک فایل مهم است و تا زمانی که باج را پرداخت نکرده اید، آن را به شما پس نمی دهد. می‌تواند داده‌های مهم شما را به روش‌های مختلف «گرفت». تهدید به پاک کردن فایل ها یا داده ها، مسدود کردن کامل دسترسی به سیستم شما، یا رمزگذاری فایل ها به طوری که نتوانید از آنها استفاده کنید.

 

اقداماتی برای جلوگیری از حملات باج افزار

 

اکنون که پی برده ایم که باج‌ افزار و بدافزار، به‌طور کلی، خطرات عظیمی برای امنیت داده‌های شما به همراه دارند، بیایید نگاهی بیندازیم که به طور کلی چه کاری می‌توان برای دفاع از خود در برابر این خطرات و جلوگیری از نفوذ آن ها انجام دهند:

 

 

 جلوگیری از حملات باج افزار

 

 

به طور منظم از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

 

پشتیبان‌گیری از مهم‌ترین داده‌هایتان - به طور منظم بهترین راه برای افزایش خنثی کردن اثر حملات با کمترین آسیب ممکن پشتیبان گیری منظم از اطلاعات مهم است. مهم‌تر از همه، فایل‌های شما که پشتیبان‌گیری می‌شوند نیز باید به درستی محافظت شوند و ترجیحاً به صورت آفلاین ذخیره شوند تا از تهدیدات سایبری دور نگه داشته شوند. استفاده از سرویس‌های ابری برای پشتیبان‌گیری از داده‌ها ایده خوبی است زیرا می‌توانید نسخه‌های قبلی فایل‌ها را حفظ کنید و به نسخه‌های رمزگذاری نشده فایل‌هایی که ممکن است توسط یک حمله باج‌افزار آلوده شده‌اند، برگردید.

 

سیستم عامل خود را به روز نگه دارید

 

مطمئن شوید که همیشه سیستم عامل شما به روز است. این باید شامل تمام سخت افزار، نرم افزار و برنامه هایی باشد که استفاده می کنید. شما باید به هر نرم افزار امنیتی و ضد بدافزاری که نصب اجرا می کنید توجه ویژه ای داشته باشید. در صورت امکان، گزینه «به‌روزرسانی خودکار» را روشن کنید تا به‌طور خودکار آخرین وصله‌های امنیتی را هنگام انتشار دریافت کنید. تهیه نسخه پشتیبان از سیستم و اطمینان از به روز بودن آن، دو روش واضح و مؤثر برای اطمینان از تشخیص زود هنگام حمله باج افزار به منظور پاسخگویی به آن است. پیشنهاد همیشه استفاده از آنتی ویروس اورجینال است.

 

آنتی ویروس نصب کنید

 

اگرچه برای هیچ نوع آنتی ویروسی امکان حذف کامل خطر ناشی از نفوذ و حملات وجود ندارد ، اما شما می توانید با پیروی از برخی بهترین راهکارهای عملی خطر ابتلا به ویروس، باج افزار، بدافزار را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. از این راهکارها در ترکیب با محافظتی که از محصول آنتی ویروس نود 32 انتظار دارید برای کمک به ایمن نگه داشتن اطلاعات استفاده کنید.

 

 

با محصول ESET خود را محافظت کنید

 

;آنتی ویروس خود را همیشه به روز نگه دارید - متخصصان آزمایشگاه ویروس ESET تهدیدهای اینترنتی را در طول روز تجزیه و تحلیل می کنند و برای بهبود مستمر سطح حفاظت کاربران ESET به روزرسانی های منظم را منتشر می کنند. به طور پیش فرض ، محصول نود 32 شما موتور شناسایی را چندین بار در روز به روز می کند. این به روزرسانی ها امکان شناسایی سریع تهدیدات جدید را فراهم می کنند و از رایانه شما به خوبی محافظت می کنند.

 

🔸 برای دریافت به روزرسانی های ماژول باید مجوز معتبر محصول امنیتی ESET را داشته باشید. نماد ESET در کنار ساعت سیستم به عنوان یادآوری برای تمدید ، چند روز قبل از تاریخ انقضا مجوز شما زرد می شود.

🔸 با کلیک بر روی این لینک محصولات  ESET را به روز کنید - آخرین آپدیت های محصول را بررسی کنید

 

 

آنتی ویروس Eset

 

 

از نسخه دارای فایروال استفاده کنید - ESET Internet Security

 

امنیت شامل دیوار آتش برای محافظت از ارتباطات خروجی و ورودی شماست.

 

محافظت از فایل ها در هر زمان فعال نگه دارید - به طور پیش فرض ، محافظت از سیستم فایل پرونده در زمان واقعی در هنگام راه اندازی سیستم آغاز می شود و اسکن بی وقفه از انواع رسانه ها را فراهم می کند. بلافاصله پس از به روزرسانی پایگاه داده امضای ویروس ، پرونده ها دوباره اسکن می شوند. اگر محافظت از سیستم پرونده در زمان واقعی را غیرفعال کنید ، نماد ESET کنار ساعت سیستم قرمز می شود و به شما اطلاع می دهد که حداکثر حفاظت تضمین نشده است. با کلیک روی نماد وضعیت حفاظت قرمز در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی برنامه و کلیک روی فعال کردن حفاظت از سیستم پرونده در زمان واقعی ، می توانید آن را از پنجره اصلی برنامه دوباره فعال کنید.

 

 

ESET Live Grid را فعال نگه دارید - این سیستم پیشگیری به شما کمک می کند تا محصول ESET شما را از آخرین تهدیدات در امان نگه دارد.

وضعیت حفاظت شما به چه معناست؟ - تا زمانی که از حداکثر حفاظت اطمینان حاصل شود ، نماد ESET در کنار ساعت سیستم سبز خواهد ماند. ◀ برای مشاهده راهنمای خود در مورد رنگهای نماد ، وضعیت حفاظت اینجا کلیک کنید.

اسکن های رایانه ای منظم را انجام دهید - علاوه بر محافظت از آنتی ویروس از تمام اطلاعات و فایل ها، اسکن مرتب یک جز اساسی در روال امنیتی شما است، خصوصا اگر مدام به اینترنت متصل هستید و لوازم جانبی زیادی را به سیستم متصل میکنید.

 

 

برنامه اسکن را در محصول خانگی ESET Windows خود قرار دهید - برای انجام اسکن برنامه ریزی شده باید رایانه روشن باشد اسکن برنامه ریزی شده در زمان روشن بودن سیستم اجرا می شود. با این حال ، اگر رایانه در آن زمان در حالت "خواب" یا هر حالت دیگر باشد ، اسکن انجام نمی شود. رایانه باید کاملاً روشن باشد.

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373