چگونه خطر حمله بدافزار - باج افزار را به حداقل برسانیم

06
February
2021
شما می توانید با پیروی از برخی بهترین راهکارهای عملی خطر ابتلا به ویروس، باج افزار، بدافزار را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

 

 

به حداقل رساندن حمله بدافزار - باج افزار

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

اگرچه برای هیچ نوع آنتی ویروسی امکان حذف کامل خطر ناشی از نفوذ و حملات وجود ندارد ، اما شما می توانید با پیروی از برخی بهترین راهکارهای عملی خطر ابتلا به ویروس، باج افزار، بدافزار را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. از این راهکارها در ترکیب با محافظتی که از محصول آنتی ویروس نود 32 انتظار دارید برای کمک به ایمن نگه داشتن اطلاعات استفاده کنید.

 

 

با محصول ESET خود را محافظت کنید

 

;آنتی ویروس خود را همیشه به روز نگه دارید - متخصصان آزمایشگاه ویروس ESET تهدیدهای اینترنتی را در طول روز تجزیه و تحلیل می کنند و برای بهبود مستمر سطح حفاظت کاربران ESET به روزرسانی های منظم را منتشر می کنند. به طور پیش فرض ، محصول نود 32 شما موتور شناسایی را چندین بار در روز به روز می کند. این به روزرسانی ها امکان شناسایی سریع تهدیدات جدید را فراهم می کنند و از رایانه شما به خوبی محافظت می کنند.

 

🔸 برای دریافت به روزرسانی های ماژول باید مجوز معتبر محصول امنیتی ESET را داشته باشید. نماد ESET در کنار ساعت سیستم به عنوان یادآوری برای تمدید ، چند روز قبل از تاریخ انقضا مجوز شما زرد می شود.

🔸 با کلیک بر روی این لینک محصولات  ESET را به روز کنید - آخرین آپدیت های محصول را بررسی کنید

 

 

 

خرید نود 32 - آنتی ویروس نود 32

 

 

 

از نسخه دارای فایروال استفاده کنید - ESET Internet Security

 

امنیت شامل دیوار آتش برای محافظت از ارتباطات خروجی و ورودی شماست. ◀ درباره محصولات فیلتر فایروال در محصولات خانگی ESET Windows بیشتر بیاموزید

 

محافظت از فایل ها در هر زمان فعال نگه دارید -به طور پیش فرض ، محافظت از سیستم فایل پرونده در زمان واقعی در هنگام راه اندازی سیستم آغاز می شود و اسکن بی وقفه از انواع رسانه ها را فراهم می کند. بلافاصله پس از به روزرسانی پایگاه داده امضای ویروس ، پرونده ها دوباره اسکن می شوند. اگر محافظت از سیستم پرونده در زمان واقعی را غیرفعال کنید ، نماد ESET کنار ساعت سیستم قرمز می شود و به شما اطلاع می دهد که حداکثر حفاظت تضمین نشده است. با کلیک روی نماد وضعیت حفاظت قرمز در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی برنامه و کلیک روی فعال کردن حفاظت از سیستم پرونده در زمان واقعی ، می توانید آن را از پنجره اصلی برنامه دوباره فعال کنید.

 

 

ESET Live Grid را فعال نگه دارید -این سیستم پیشگیری به شما کمک می کند تا محصول ESET شما را از آخرین تهدیدات در امان نگه دارد. ◀ درباره ESET Live Grid بیشتر بیاموزید و مطمئن شوید که در محصول ESET شما فعال است.

وضعیت حفاظت شما به چه معناست؟ -تا زمانی که از حداکثر حفاظت اطمینان حاصل شود ، نماد ESET در کنار ساعت سیستم سبز خواهد ماند. ◀ برای مشاهده راهنمای خود در مورد رنگهای نماد ، وضعیت حفاظت اینجا کلیک کنید.

اسکن های رایانه ای منظم را انجام دهید - علاوه بر محافظت از آنتی ویروس از تمام اطلاعات و فایل ها، اسکن مرتب یک جز اساسی در روال امنیتی شما است، خصوصا اگر مدام به اینترنت متصل هستید و لوازم جانبی زیادی را به سیستم متصل میکنید. ◀ برای مشاهده آموزش اسکن اینجا کلیک کنید

 

 

برنامه اسکن را در محصول خانگی ESET Windows خود قرار دهید - برای انجام اسکن برنامه ریزی شده باید رایانه روشن باشد اسکن برنامه ریزی شده در زمان روشن بودن سیستم اجرا می شود. با این حال ، اگر رایانه در آن زمان در حالت "خواب" یا هر حالت دیگر باشد ، اسکن انجام نمی شود. رایانه باید کاملاً روشن باشد. ◀ برای مشاهده آموزش برنامه ریزی اسکن اینجا کلیک کنید

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373