محافظت از رایانه ها و دستگاه های خود در برابر ویروس و بدافزار

09
October
2021
با خرید لایسنس نود 32 از دستگاه خود محافظت کنید - ويروس ها به راحتی پخش می شوند و می توانند آسیب زیادی وارد کنند. حذف ویروس از رایانه می تواند به اندازه زیاد پردردسر باشد، بنابراین چگونگی محافظت از دستگاه های خود بسیار مهم است. "

 

با این نکات از رایانه ها و دستگاه های خود در برابر ویروس محافظت کنید

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

 

ويروس ها به راحتی پخش می شوند و می توانند آسیب زیادی وارد کنند. بنابراین چگونگی محافظت از دستگاه های خود بسیار مهم است. "

 

 

اگر تا به حال با خرابی های مکرر دستگاه و عملکرد ضعیف یا ارسال ایمیل های جمعی از طریق حساب کاربری خود به صورت حعلی روبرو شده اید - تبریک می گوییم، شما دارای ویروس بوده اید.

نام ویروس ها بر اساس نام آنها است. آنها به راحتی پخش می شوند و می توانند آسیب زیادی وارد کنند. ویروس با قطعه کوچکی از کد که در یک برنامه غیرقانونی مخفی شده است، شروع می شود. هنگامی که ویروس "خرید آنتی ویروس نود 32" یک رایانه را آلوده می کند، می تواند فایل ها را تغییر داده یا از بین ببرد و باعث خرابی سیستم و سایر مشکلات دیگر شود. از رایانه حذف ویروس می تواند به اندازه زیاد پردردسر باشد. به همین دلیل مهم است که اقدامات لازم را برای محافظت از خود انجام دهید: 👇

 

 

 

 

 

 

 

مرحله 1: نرم افزار آنتی ویروس نصب کنید

با نصب نرم افزار آنتی ویروس "خرید لایسنس نود32" مناسب می توانید از بسیاری از این دردسر ها جلوگیری کرده و با اطمینان از دستگاه های خود محافظت کنید.

آنتی ویروس به طور منظم و روزانه بروز رسانی می شود. در حالت ایده آل هنگامی که به روزرسانی ها در دسترس باشند به شما هشدار داده می شود.

 

خرید لایسنس نود32 - محافظت از رایانه ها و دستگاه های خود در برابر ویروس و بدافزار

 

 

مرحله 2: نکات های امنیتی لازم را رعایت کنید

هکرها بسیار حیله گر شده اند. متداول ترین روش آن ها - فیشینگ نامیده می شود - درست مانند آنچه به نظر می رسد. از یک ایمیل استفاده می کند تا شما را مجبور به کلیک کنند، تا اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

قوانین خوبی که باید رعایت شود عبارتند از:

 

▪ مراقب ارتباط افراد یا آدرس های رایانامه ای باشید که نمی شناسید.

▪ در صورت مشکوک بودن به فعالیت ویروس در محل کار - با بخش پشتیبانی فنی شرکت خود تماس بگیرید تا از اعتبار یک ایمیل مشکوک اطمینان حاصل کنید.

▪ به یاد آوردن ضرب المثل قدیمی که می گوید اگر چیزی بیش از حد خوب به نظر می رسد ، احتمالاً درست نیست.

 

خرید نود32 - محافظت از رایانه ها و دستگاه های خود در برابر فیشینگ

 

 

مرحله 3: از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

با وجود اینکه ما اطلاعات بسیار مهمی را در رایانه های خود نگهداری می کنیم ، تنها 70 درصد از کاربران اطلاعات خود را در مکان دوم دیگری ذخیره میکنن.که این کار اطلاعات آن ها را ایمن نگه می دارند. مطمئن شوید که با پشتیبان گیری منظم از فایل های خود در یکی از این مکان های مطمئن ، از اطلاعات شما محافظت می شود.

 

مرحله 4: بر روی هر تبلیغی کلیک نکیند

بر روی تبلیغات کلیک نکنید حتی اگر علاقه شما را به اوج برساند. البته نه همه، اما تعدادی از این تبلیغات حاوی Malvertising هستند. تبلیغات مخرب حاوی بدافزارها ، ویروس ها ، در برنامه نویسی برنامه های تبلیغاتی است که می تواند رایانه شما را با کلیک روی آگهی یا داشتن تنظیمات ناامن مرورگر آلوده کند. همیشه رایانه خود را با جدیدترین به روزرسانی های Windows و نرم افزار آنتی ویروس "خرید نود 32 " به روز نگه دارید. سازندگان نرم افزار ها همیشه در حال ارتقا و همچنین رفع مشکلات امنیتی خواهند بود.

 

چگونه می توانم تشخیص دهم که کامپیوتر من به ویروس آلوده است؟
خرید آنتی ویروس  -  چگونه می توانم تشخیص دهم که کامپیوتر من به ویروس آلوده است؟

 

ویروس رایانه ای یک برنامه نرم افزاری کوچک است که از رایانه ای به کامپیوتر دیگر منتقل می شود. اگرچه برخی از ویروس ها بی خطر هستند ، اما اکثرا می توانند به داده ها حمله کرده و عملکرد رایانه را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهند. ویروس ها با استفاده از برنامه های ارتباطی مانند پست الکترونیکی یا پیام های فوری یا آلوده کردن فایل های سیستم ، احتمال انتشار آنها به سایر رایانه ها را افزایش می دهند. موارد زیر برخی از شاخص های اولیه ای هستند که نشان می دهد رایانه شما ممکن است به ویروس آلوده باشد ، اگرچه برخی از این مشکلات همچنین می تواند ناشی از عوامل دیگری باشد:

 

▪ رایانه شما کندتر از حالت عادی کار می کند.

▪ رایانه شما هنگ می شود یا دیگر پاسخ نمی دهد.

▪ کامپیوتر شما ناگهان خود به خود راه اندازی مجدد می شود.

▪ برنامه هایی که مرتباً از آنها استفاده می کنید به طور ناگهانی بارگیری و اجرا می شوند.

▪ برنامه ها و درایوهای دیسک ناگهان غیرقابل دسترسی هستند.

▪ پیام های خطای غیر معمول ظاهر می شود.

▪ نمادهای جدید و غیر منتظره روی دسکتاپ ظاهر می شود.

▪ نرم افزار ضد ویروس غیرفعال است یا اجرا نمی شود.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373